Izlediğiniz diziler neler?

Mesela ben True Blood izliyorum sürekli olarak bağımlılık gibi oldu bende 6. sezondayım her hafta beklemek bile zor geliyor :D sizin izlediğiniz diziler neler yerli yabancı?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• supernatural

dexter

shameless

game of thrones

house

hung

osmanlı tokadı

leyla ile mecnun

seksenler

monk

bir kadın bir erkek

homeland

muhtesem yuzyıl

yalan dünya

hayatımız dızı vesselam yazarken anladım:)

0|0
    0|0
    • tvde başka dizi kalmamış be nerdeyse :D arka sokaklarla pisyediliyi unutmuşsun :D

• olurmu nefret ettıklerımı saysam buranın hafızası yetmez,su akasya duragı,doktorlar ve agalı sıvelı dızıler mesela reklamını gorunce kanal kapatırım:)

• o huy bende de var :D

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 11

• Supernaturalı tek geçerim tabi.sezonları bıtırıp tekrar başa dönerim :) onun dısında hiç bir yabancı diziden zevk almıyorum.ben küçükken vahşi güzel adında yabancı bir dizi vardı onu çok severdim.yerli olarak da lale devri.tabii serenay sarıkayanın diziden ayrıldıgı bölüme kadar :) şimdillik aklıma gelenler bunlar..

0|0
    0|0
    • vahşi güzel sanırım natalia oreiro mu ne oynuyordu pembe diziydi uzun saçlı sarımsı bir oğlanla oynuyordu bende izlerdim ama küçüktüm o sıralar :D s.n 1. bölümü izledim kalanına bir türlü başlayamadım nedense ama izlicem mutlaka :D lale devrini de tolgahan için izlerdim ama 1senedir bıraktım izlemeyi :D

• evet o kız oynuyor, gerçekten çok da güzel sempatik :)

• ben ergendim o zamanlarda hatta galiba çocuktum annemle beraber izlerdik :D aaahh ahh yaşlandık bee :D

• benim hala umudum var

babam sınıfta kaldı ( denk geldiğinde)

bir aşk hikayesi

0|0
    0|0
  • Haxı arıf bey dızısını ızleyın lutfen

0|0
    0|0
  • Rizzoli&Isles

How I Met Your Mother

0|0
    0|0
  • bir aşk hikayesi

sana bir sır vereceğim

0|0
    0|0
  • Şu an That Winter The Wind Blows dizisini izliyorum..Kör bir kızla kumarbaz bir adamın aşkını anlatıyor :D Çok güzel tavsiye ederim :)) link

0|0
    0|0
  • şu anda izlediğim bir dizi yok..

0|0
    0|0
  • Walking Dead

Teen Wolf

0|0
    0|0
  • izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • biride türk dizisi yazmamış ya :D ramazan dolayısı hiç birşey izlemeye vaktim yok bacım :)

0|0
    0|0
  • Nizama Adanmış Ruhlar Ekip1(Sırf Orhan Bıyıklı)Var diye o nereye ben oraya=))

90lar bide Böyle Bitmesin çok hoşuma gidiyor =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...