Gerçekten MHP'li olan arkadaşlar bir bakar mısınız?

Grup yorum dinler misiniz, şarkılarda siyaset yapar mısınız? Siyasette taraf tutmayan, sanatı siyasete karıştırmayan biri olarak soruyorum bu soruyu. Sorma nedenim ise youtube de görmüş olduğum bir takım yorumlardan ötürüdür.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Selamlar, Ülkücüyüm. MHP'liyim.

Soruna gelecek olursak.. Şarkılarda siyaset meselesi değildir senin ki. Grup Yorum veya ahmet kaya birer teröristtir. Terörizm siyaset değildir. Pisliklerin en aşağılarında yer alan bir şeydir. Terörist kişileri dinlemem. Yakında öcalan p*ci müzik yapsa onuda mı dinleyeceksiniz merak ediyorum?

1|0
    0|0
    • Konuyu öcalan getirerek saptırıyorsun benim sorum bu değil. Benim kimi dinlediğim neyi dinlediğimde sizi ilgilendirmez. Cevap içinde teşekkür ederim.

• Ah anlıyorum teröristi bile terörist sayamayacak kimselerdensiniz. Allah ıslah etsin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• MHP liyim ama aşırı bir partili değilim. muhafazakar ve millyetciyim. kolay kolay siyaset yapmam, her müziği dinlerim. askere kadar arabesk takılırdım askerde rap ı keşfettim :D :D hala da dinlerim.

1|0
    0|0
  • Hiç dinlemedim. Sol görüşlü olduklarını biliyorum ama ondan degil sadece sevmiyorum ama mesela Cem Karaca da ağır solcudur cok severim

1|0
    0|0
  • Mhp lilerin farkı ne

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dinlemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...