Hangi ulaşım aracını tavsiye ederdiniz?

Hangi ulaşım aracını tavsiye ederdiniz? Ankette ekleyelim bu soruya...

Misalen istanbul'dan Antalya'ya gitmek istiyorum kararsız kaldım. Arabamla mı gideyim, uçakla mı, trenlemi otobüslemi ?

Tren çok zevkli az riskli ama çok uzun süre :)

Otobüs çok riskli ama hesaplı oda uzun süre

Uçak az riskli ama pahalı az süre

Kendi aracımla en risklisi yorucusu pahalısı ama birden fazla (aile gibi) kişi ile yola çıkıyorsam ideal.

• Kendi aracımla
    32% (10)50% (12)40% (22)Oy Ver
  • Uçak ile
    45% (14)42% (10)44% (24)Oy Ver
  • Otobüs ile
    6% (2)4% (1)5% (3)Oy Ver
  • Tren ile
    17% (5)4% (1)11% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben eğer tek gideceksen uçağı tercih ederim ama arkadaşımla filan ise kendi aracımla.

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• tren dedim ben uçakla gitmem çünkü yükseklik korkum var kendi aracımlada gitmezdim çünkü yolda birşey olsa başıma gelse yorgunluktan gözlerim kapanı verse Allah korusun valla.Trenle nasıl gittiğini anlamıyosun bile.sallanmıyo etmiy.güzel oluyo rahatta.ben eskişehirden ankaraya trenle gitmiştim güzeldi.

0|1
    0|0
  • Uçak. Gerçi uçağa hiç binmedim ama en yakın zamanda uçak ile yolculuk yapmak istiyorum. Evet pahalı ama ondaki adrenalin hiç birinde yok.. :D Ve zamandan tasarruf.

0|1
    0|0
  • kendi aracımla seviyorum duruma göre değişir

0|1
    0|0
  • uçak

0|1
    0|0
  • Kendi aracımla

0|0
    0|0
  • Kendi aracımla

0|0
    0|0
  • acelem yoksa tren. hele bir de mümkünse yataklı vagonda; miss...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendi aracımla seyahati tercih ederim.

0|1
    0|0
  • Ucak fiyatı düşükse ok Alternatif Tren koltukları geniş. Bir alternatif gemi ama ucaktan pahalı

0|1
    0|0
  • kendi aracım... ben yolda giderken gördüğüm güzel bir dinlenme tesisine ya da bir çeşme başına durmayı çok severim. güzel bir yerleşim biriminde durup bir iki foto falan çekmeyi... o yüzden kesinlikle arabamla olmalı...

0|1
    0|0
  • uçağı tercih ederim

0|1
    0|0
  • senin yerinde olsam;eğer zamanım varsa kendi arabamla fazla acele etmeden yol üstünde beğendiğim yerleri gezerek ( bir yerde çay kahve yemek molası mesela.) yolculuk yapmayı tercih ederim.

0|1
    0|0
  • uzak mesafe teksem otobüs..

aile ile uzak mesafe hus. oto..

0|0
    0|0
  • uçak çok iyi bi araç.. tercihimdir :)

0|1
    0|0
  • tren diyorum otobüsten daha konforlu bile hatta

0|1
    0|0
  • önceleri uçak pahalıydı fakat akp sayesinde uçağa hiç binmeyen insanlar bile uçağa bindiler çünkü ucuz artık. Otobüsle gitmem gereken yere artık uçakla gidiyorum

0|0
    0|0
  • B: Uçak ile

0|0
    0|0
  • Çok uzak bir yere gitmiyorsam kendi aracımı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Uçak ile

0|0
    0|0
Yükleniyor...