Sevgiliniz ile aranızdaki kültür farkı büyükse ne yapılmalı?

sevgiliniz ile aranızdaki kültür farkı çok büyükse ne yapılmalı?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• kültür etkilişimi yakında arada ki farkı kapatır...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• karsındaki insan öğrenmeye acık bir bireyse kendi zevklerini ve gelişim araclarını ona da tavsiye edebilirsin.

ama öyle değilse zaten hoslanmazsın bile

0|0
    0|0
  • ayrılmalı

0|0
    0|0
  • öyle evet. onun hiçbir umudu yok geleceğe dair..

sen benle evlenmezsin ki zaten diyip duruyor. snle evlenmeyi o kadar çok isterdim ki ama olmuycak gbi öyle brşey diyor. .. ben hep inkar etmeye çalışsam da maalesef haklı..

0|0
    0|0
  • Sonu olmaz.

0|0
    0|0
  • anlaşmazlıklar olur kesinlikle :D

0|0
    0|0
  • ne kadar çaba gösterilse de,iplerin birgün kopucagı kesin.

0|0
    0|0
  • Bence kültür farkı önemli sıkıntı yaratabilir.En baştan birlikte olmayacaksın olsanda ayrılacaksın.

0|0
    0|0
  • hemen ayrılmak lazım daha fazla bağlanmadan kendini yıpratmanın bi alemi yok..

0|0
    0|0
  • Karşındakinin eğitilmeye niyeti yoksa bir şey yapamıyosun. Ama kültürsüz olan bensem çabalarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok büyük bir sorun olabiliyor ki bizzat şahit oldum oluyorum yani gerçekten ilişkiyi yoruyor yıpratıyor. Ama bazı ilişkilerde de sanki kültür farkı yokmuş gibi hatta o fark farklı güzel şeyler ortaya çıkarabiliyor

0|0
    0|0
  • Kültür farkı demek, anlayış farkı, bakış açısı farkı demek. Zayıf taraf kendini geliştirebilir ya da güçlü taraf yeteri kadar alçak gönüllü ise sorun olmaz. Yada aşk gözyumarsa.. Aksi halde ipler elbet bir gün kopar.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evliliğe gidilmemeli.Kültür farkı en kötü olaydır büyük kavgalara sebep olacaktır.

0|0
    0|0
  • Bişey yapılmasına gerek kalmaz kültür farkı büyükse zaten bu acı gerçeği öğrenmeleri uzun sürmez tarafların kendiliğinden olur olanlar farkında bile olmadan

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey söz konusu değil.

1|0
    0|0
  • 2nizin de sağlığı açısından ayrılmak en doğrusu.

0|0
    0|0
  • Pek yüreyeceğini sanmam böle bi ilişkinin.tabi kısmet :)

0|0
    0|0
  • ayrılmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...