Burçlar Hakkında?

Bu burçlara gerçekten çok inanan var mı? Bir arkadaşım kızla konuşuyordu her şey çok iyi güzel gidiyor, kız çocuğa burcunu soruyor, çocuk akrep deyince kız konuşmuyor bir daha burcu yüzünden.
Çok saçma değil mi? sırf burcunun özelliklerini kendine entegre etmeye çalışanlar var Onu geçtim sırf burcu sen bunu böyle çözersin diye yazdığı için kendine sınır koyanlar var genellikle kızlarda çok fazla.

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki saçma hepsinin özellikleri birbirine benzer güzel şeyler yazıyor herkezde öyle olduğunu kanaatini getiriyor mesela yengecim bende bütün özelliklerim uyuyo ama inanmıyorum

0|0
    0|0
    • Forer etkisini bir araştır neden sana uyduğunu gör

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• 😂 😂 benim yükselende akrep

0|0
    0|0
    • ablacım yapma ben sana burç diyorum sen yükseleni de dahil ediyorsun :D D

• ahahaha aynen öyle yaşadıklarının bütün sorumlusu burçlar zaten, sen çünkü x burcu kızısın ondan başına geldi bunlar. s. s hiç oturup acaba kendi tercihlerim kendi hatalarım sonucu değilde marsın bana etkisinden dolayı değil mi hadi yol al

• Yeter çemkirme çingene gibi çok oldun sen

• yani burcumun özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum ama bu kadar da değilim...

0|0
    0|0
    • herkes burcunun özelliklerini taşıyor Forer etkisinden bihabersin sanırım

• demek istediğim:hani taşıdığımı düşünürüm ama arkadaşın anlattığı gibi değilim manasındaydı.

• İnanırım da insanları öyle yargılamam

0|0
    0|0
  • Akrep burcu mükemmeliyetçi yalancıyı sevmez kolay siler demek ki arkadaşın kendine güvenmemiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...