Kapat

Dans etmek doğuştan gelen yetenekmidir?

evet hep merak ediyorum ben küçüklükten beri çoğu şeyde başarısız olmuşumdur yani okulda sosyal olamıyodum mesela kafam derslere basmıyordu sonradan büyüğünce özgüvenim artmaya başladı başta ben bu dansı yapamam diyordum sonradan oldu harika dans ettiğimi fark ettim kendimi geliştirdim diskoda falan hava attım :D ya merak ediyorum dans etme yeteneği doğuştanmı geliyor sonradan öğrenerekmi kazanılıyor? Sizce?

• evet
    A seç
  • hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
valla arkadaşlar soruyu güncelliyim benim düşüncem doğuştan geldiği yönünde herkesin kendine özgü bir özelliği vardır kiminin gözleri masmavi kiminin boyu uzundur kiminin sesi güzeldir kimisi çok zeki olur kimisi çok iyi resim çizer kiminin vücudu harikadır ve pek çok şey var sayamicağım herkesin doğuştan gelen bir güzel özelliği vardır elinde sonunda ortaya çıkar :)

1|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence herkesin bir şeye yatkınlığı var. Bu özelliği keşfedip pekiştirmek gerek. Doğuştan herkes yetenekli ama bu yeteneği açamayan kaybediyor. Çünkü herşeyi antremanla tekrar ile geliştirebilirsin. Ben de dans etmeyi seviyorum. Ne tür danslar ilgileniyorsun?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse annesinin rahminden çıkar çıkmaz rahmetli mıchael jackson gibi geriye doğru kayarak yürüyüp dans etmez. Ancak bazı insanların vücudu dansa daha yatkındır. İşte bu doğuştan olabilir. Yoksa dansın bizzat kendi doğuştan gelen yetenek değildir. Düşünsene doktor çocuğu görüyorum derdemez çocuk fırlayıp annesinin üstünde rap yapmaya başlıyor. Ben doktor olsa bayılırdım :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç bir şey doğuştan gelmiyor deneyimler sonucu öğreniyorsun

1|0
    0|0
  • yo hiç zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • evet bence dogustan geliyor

0|0
    0|0
  • Hayır bence. Dans kursuna gidip öğrenilebilir

0|0
    0|0
  • Yetenek işi

0|0
    0|0
  • Doğuştan dansçı olunursa sonradan da olur bu şarkıcılık gibi değil

0|0
    0|0
  • Evet ama geliştirmek ya da köreltmek senin ellerinde

0|0
    0|0
  • Hayirrrrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence büyük kısmı dogustrandır ama ogrenilebilen kismi da vardır. Ritm duygusunun dogustan geldigini kısmen de gelişitirilebildigini biiyoruz. Dans da temel olarak ritm duygusuna takılır.

0|0
    0|0
  • sensörlü tuvaletlerden öğrenen çok

0|0
    0|0
  • %50 %50

0|0
    0|0
Yükleniyor...