Dinlediğiniz ve beğendiğiniz şarkılar neler?

Metal,rock,rap,pop vs. beğendiğiniz şarkıları link atarmısınız? Müzik listemi zenginleştirmek istiyorum :)

Güncellemeler:
80 ler ya da 90 lar dan sevdikleriniz varsa atın lutfen :)

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• 1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Therion - The King link

Kiosk - Yarom Bia link

1|0
    0|0
    • farklı :D

• evet iranlı, ama şu an amerika'da yaşıyor. şems isimli bir şarkısında kuran'dan alıntılar yaptı, bu iran yasalarına göre suç. o da iran'ı terketmek zorunda kaldı. adamda keş tipi var, hatta kalı gözü oynuyor, deli meli ama müziği ve sesi güzel. dinlerken hemen rakı moduna giriyorum.

Khat Bekash: (İran'dan ayrı kalın sudan çıkmış balık gibi Kanada'da ve ABD'deki ruh halini anlatmış, genelde kendisi hakkında şarkı yazmaz bu istisna)

link

• hmm :) teşekkür ederim attıklarını dinliycem

• En son bunu dinlemişim.

link

1|0
    0|0
  • link ya da link

1|0
    0|0
  • Metallica'yı hiç dinlemediysen bütün şarkılarını dinle, bazılarını sevmesen de büyük çoğunluğunu seversin bence, eğer rock müziğe ilgin varsa

1|0
    0|0
    • Çok dinledim 2 yıl önce sıkı metalciydim ve bütün şarkılarınıda severım.Nothing else matters ev sevdiğimdir :) teşekkür ederim genede

• Onu bilmiyorum da Metallica dışındaki metalciler bana ağır geldi hep, (Metallica'yı da metal yerine koyamadım hiç, hard rock desek daha doğru kendi fikrimce, neyse.) sanırım Rock'n Roll ile hard rock arasında gidip geliyorum, dediğini deniycem kesin sağolasın :) sen de Rock'n Roll tarzı dinlersen eğer "Need For Speed The Run Soundtrack" albümünde çok güzel şarkılar var, dinle eğer bulabilirsen o albümü

• Artık pek dinlemıyorum açıkçası metalin eski büyüsü kalktı üstümden rock bile ayda bir kere dinliyorum yanı

• 1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • İstersen bir dinle ama sonunda ağlama...

link

1|0
    0|0
  • Çok favori şarkılarımdandır

link

1|0
    0|0
  • bu da benden olsun :) Linkin Park <3 link</a>

1|0
    0|0
  • telefondan baktiğimdan malesef link atamam. Justin bieber bide bir adam daha vardi that power. Rihanna diamonds. This is night life diye bir sarki

1|0
    0|0
  • biraz Orhan Gencebay serpiştirirsen hoş olur. mesela kaderimin oyunu benim dünyam, eski kavak yelleri gibi klasik şarkılar... biraz sago biraz da ebru gündeş falan...

1|0
    0|0
  • WE found love,one love,diamonds,...

1|0
    0|0
  • renuen - like spiders belarustan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...