Marvel'in çizgi romanında örümcek adam ve deadpool'u sevgili yapması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Lgbt'ye destek vermek amacıyla yapılmış bir senaryo imiş. Konu olarak deadpool'a karısı için yapılan büyüyü çözmeye çalışırken karışıklık oluyor ve örümcek adam ile sevgili durumuna düşüyorlar. Sizce bunu yakında sinemalarda görür müyüz? :D
Marvel'in çizgi romanında örümcek adam ve deadpool'u sevgili yapması hakkında ne düşünüyorsunuz?#Wimpy

1|1
917

En İyi Kız Görüşü

• lgbt ye destek ver tamam da neden örümcek adam ve deadpool :D bir kere bunlar tanınan aşklarını da bildiğimiz karekterlerdi... bence eğer lgbtye destek vermek için yeni 2 karekter yaratılmalıydı...

0|1
    0|0
    • kısa hikaye bu ya :D yani konu çözülünce hikaye bitecek aşk da bitecek. Hani konu konu gidiyor ya mesela bu bölüm doktor ahtapot bir dahakine yeşil cin gibi bu da öyle bir hikaye işte. sürekliliği yok

• öyleyse iyi :D güzel olabilir o zaman...

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de çok eğlenceli karakterler ama şu anki Peter Parker'ı düşünürsek Dedpool onun için çok yaşlı kalır ve Ryan Reynolds haricinde kimse Deadpool'u oynayamaz :D Çizgi romanda sayısız alternatif evren var, kabul edilebilir bir durum olarak görüyorum, fakat siyahi ve gay olan bir Spidey'miz hali hazırda vardı, sürekli LGBT desteği ayağına popüler kültür sömürücülüğü oluyor bu bir yerden sonra. Tüm erkek karakterlerin gay, kadın, transeksüel sürümlerini çıkarmak zorunda hissetmesinler kendilerini lütfen.

0|1
    0|0
    • komple karakteri değiştirme yok zaten yalnızca bir bölümünde böyle bir macera yaşıyorlar. Büyü sonucu aşk yaşıyorlar sonra düşmanlarını yenince her şey eskiye dönüyor işte

• O zaman sorun yok, okuyayım bari :D Eğlencelidir. Detaylı bakmamıştım.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• ıyk iki sevdiğim karakterden soğudum ya... keşke bunlar olmasaymış başka karakterler olsaymış :(

0|2
    1|0
  • Marry Jane buna izin vermez !

0|1
    0|0
  • Örümcek adama bunu yapamazlar

0|2
    0|0
  • Ikisini de ayri seviyorum. film uygun olabilir esprili olur yanlislikla olmasi buyu falan ama animasyon olarak sıkıntılı bir durum.

0|1
    0|0
  • Çocukların izlediği, hayranı olduğu bir karakterle bu tarz bir şeye destek vermek saçmalık. Böyle yaparak destek vermiyorlar, aşılıyorlar. Aşıladıkları şey de eşcinsellere kötü bakmamak değil. Resmen çocuklara "bak hemcinsine ilgi duyabilirsin bu yanlış değil."i aşılıyorlar. Destek böyle verilmez. Destek adı altında eşcinselliği aşılamaktan vazgeçsinler.

Not: Eşcinsellere karşı değilim.

0|2
    0|0
    • Ancak bu kadar iyi açıklanırdı, kutluyorum.

• Neden korkayım eşcinsellerden? Bunun için hiçbir sebebim yok. Herkesin kendi hayatı kendi tercihleri. Onların eşcinsel olması veya olmaması bana bir şey katmaz. Beni ilgilendirmez. Kaldı ki yazımda eşcinsellerle ilgili hiçbir şey söylemedim. Benim lafım destek verme 'bahanesiyle' hareket edenlere. Herkesin hadi eşcinsellere destek verelim diye düşünerek yaptığını düşünmüyorum. Herkes iyi niyetli değil Yani. Bu tarz konular fazlasıyla süistimal edilebilecek konular. Yazdığım da daha çok sinemalarda görür müyüz? e odaklıydı. Hala da arkasındayım. Çünkü bazı insanların fazla abartarak destek vermeye çalıştığını düşünüyorum. Feminizm gibi düşün. Güya feminist olan insanlar ama kadın erkek eşitliğini savunurken bunu kadın en iyisidir diyerek yapıyor. Söylediğim şeyler genel. Sadece eşcinseller konu olduğu için oradan gittim. Dediğim gibi beni kimse ilgilendirmez. Yarın birgün benim çok yakımdaki biride eşcinsel olabilir. Bu, o insana olan bakış açımı değiştirmeyeçektir.

• Kız iyi bir şey demiş, lafı nerenizden alıyorsanız hemen yükleniyorsunuz insanlara. Sadece bu yapımlar çocuklara fazlasıyla zarar veriyor, bunu anlamak zor mu?

• Beni marvell dan soğutmayın

0|3
    0|0
  • onu ben alacaadım, hayallerim yıkıldı

0|1
    0|0
  • begenmedim fikiri..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sevdiğimiz bir deadpool vardı o da gitti..

0|1
    0|0
  • LGBT'mi gökten yağmur misali altın yağsa onların kafasına GÜMÜŞ KAPLAMA VİBRATÖR düşer.
    Ne diyeyim. :D

0|2
    0|0
  • haram

0|1
    0|0
  • Umarım görmeyiz 😊

0|1
    0|0
  • ultiminati başka ne olabilir.

0|1
    0|0
  • Çocukluk hayallerim yıkıldı.

0|1
    0|0
  • Çizgi roman okumadım hiç bilmem ama film kalitesini beğeniyorum

0|1
    0|0
  • Marvel sinemaya taşısa süper olur😄

0|1
    1|1
  • illa bir komedi durumunu alıp kendi lanet lgbt'nize katacaksınız. Bir çizgi roman hayranı olarak size sesleniyorum uzak durun çizgi romanlardan, her yırtıktan zırtlamayın efendi olun bir görüşünüz varsa bunu birilerine dikte eder gibi ya da inadına yaşar gibi yaşamayın. İnsanları bu tarz kendinize karşı kışkırtıp tepki alınca mağdur edebiyatı yapmayın

0|0
    0|0
    • çizgi romanı çizen lgbt'liler değil ki yine senin hayran olduğun çizgi roman çizeri. adam ne istiyorsa ne göstermek istiyorsa onu çizer sonuçta okuyup okumamak bize kalmış bir konu

• bu senin manipülasyon yaptığın gerçeğini değiştirmiyor, normalde iğrenç olan bir durumu komik bir durum ile bir hikayeye dönüştürmüş. Bu çizgi romanda sevgili oldular ifadesinin çarpıtma olduğu manasına geliyor, açıklama ile başlık alakasız, çizgi roman yazarları onları sevgili yapmıyor.

• Pek anlamam ben bu işlerden

0|1
    0|0
  • Çok saçma. Bu Amerika dünya nüfusundan rahatsız olduğu zaman böyle stratejik yollar izliyor. Küçük yaşta ki çocukların cinsel eğilimini kendileri yönlendiriyor, yazık.

0|1
    0|0
  • Homofobik değilim.
    Ama, bu yapılan, kitle manipülasyonu.

0|0
    0|0
    • sanat sonuçta bu beğenenler ve beğenmeyenler olacaktır ama çizer Dünya'ya hitap eden ve tkdir edilen biri. vardır bir düşüncesi bunu yaptı ise. Daha önce de müslüman karakterler eklemişti. Türk karakter de eklemişlerdi. Yapıyorlar böyle şeyler. Bence kötü bir şey değil yaptıkları

• Tercih derdim ne diyeceğim başka. Bu durumda insanlığın soyu tükenir ayrı mesele ama :D

yazarlar çizerler toplumu ve toplumun sorunlarını yansıtırlar bu da bundan farklı bir olay değil. Japon mangalarında yuri ve yaoi'ler var mesela ve bunları okuyan büyük kitleler var ama bu kimseyi eşcinselliğe sürüklemiyor. Özellikle Japonya da böyle bir eğilim yok neredeyse. Demek ki kitleleri sanat bu kadar çok fazla yönlendirmiyor. Sanat sana bir şeyler katar katılıyorum ama hayatında büyük radikal değişikliklere sebep olmaz. (kitaplar hariç)

• Belki komplo teorisi gelebilir ama, eşcinselliğin yayılması, bir açıdan nüfus kontrolü.

Diğer yazdıklarında hemfikirim.

• Hiç hoş değil

0|0
    0|1
  • Demek ki bir daha marvelin filmlerine gitmeyeceğim canları cehenneme

0|0
    0|0
  • ınsallah sinamada görmeyiz

0|0
    0|0
  • izlemem ki =D =D izlersem bir daha marvel izleyemem

0|0