Güzel bir söz, video, sarkı vb. paylasmak istediginiz seyler var mı?

Güzel bir söz bir video olur sarkı olur paylasmak istediginiz seyler var mı?(Ciddi seyler sorunca adam yerine koymuyorsunuz.:( ) Deneme yapıyorum su an :)

Güncellemeler:
Disco linklerin cok iyi dostum

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 7

• Yalanla ve yalan yeminlerle insanları kandıranlardan, Sevgiden saygıdan anlamayan ama anlamış gibi yapanlardan sıkıldım... Menfaati için kişiliğini değiştirenlerden, kendi gibi görünmeyenlerden, yüzüne karşı dost arkandan atıp tutanlardan, kendini bişey zannedip karşısındakini hor görenlerden, sevilipte sevgisini göstermeyenlerden, biraz fazla değer verince kendini mükemmel zannedenlerden, arkadaş görünüpte kuyunu eşenlerden, sevgimin karşılığını alamamaktan, iyi niyetinden faydalanmak isteyenlerden, düşeni kaldıracağı yerde üstüne basanlardan, saçma sapan nasihatlardan, kendini herkesten üstün görüp büyüklük kompleksine girenlerden, aşıkmış gibi yapıp insanların duygularıyla oynayanlardan sıkıldım... İnsan olarak doğmuş ama insanlıktan uzak kalanlardan, herkesin hakkında yalan yanlış konuşanlardan sıkıldım ve yoruldum.. LÜTFEN ... Biraz ötede OYNAR MISINIZ ...?

1|1
    0|0
  • Benim Hayatımda İnsanların Çok Şansı Olmaz, Tek Yanlış Her doğruyu Götürür.. Arkamdan Konuşanlar Sanmasınlar ki Duymuyorum. Yerin Kulağı Var...! ;) Her Canım Diyene Canımı Vermem..! İnsanların Lafına Kanıp İnsan Harcamam..! Kendim Görürüm Yanlışı doğruyu..! Benim Geldiğim Seviyeye Gelmeden, Benim Çektiğim acıyı Çekmeden, Benim Gibi Tek başına Ayakta Durmadan Eleştiri Yapana, Burun Kıvırana Tek Bir Lafım Var ; Kolaysa Sen Dur Dimdik Hayatta... Kimseye Sırt Dayamadan yaşa Aşkınla..! İşinle, Saygınla, Temiz Saf Yüreğinle..! Hayatımın Hesabını Yanlızca RabbİME Veririm, Kimseye değil ..! Asla Sıradan Olmamı Beklemeyin..! Çünkü Ben "BEN" Olabilmek İçin Çok Bedel Ödedim.. ;)

1|1
    0|0
  • Anladım ki sevmekle sahip olmak ayrı şeylermiş..

link

Çocukların bile masumiyetini yitirdiği zamanlar olur..

1|0
    0|0
  • django filminin müziklerinden biri

link

1|0
    0|0
  • paylaşasım yok

1|1
    0|0
  • link bunlar hep kendi hayatlarını yazıyor sözler hep gerçek <3

0|0
    0|0