Eşcinsel İçerikli Film?

Arkadaşımın eşcinsel olduğunu öğrendim ve acaip şekilde şaşırdım.Ön yargılı davranmıyorum tabi daha yakın hissediyorum kendime ama onu daha iyi anlayabilmek için önerebileceğiniz film var mıcinsel içerikli olmayan.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence benim düşüncem filmi boşver arkadaşın eşcinsel olduğunu düşünmüyorum sanırsam bir kız görüp etkilenmiştir erkeksi bir kız veya bir erkeğe benzetip tahrik olup kendini lez olarak algılayabilir kız arkadaşının erkeklerede ilgisi varsa eşcinsel değildir. biseksüel de değildir biseksüellik diye bir şey yok bana göre sadece kendini yanlış yönlendirmedir. kendimden örnek vermekde isterim mesela ben normal heteroseksüel bir erkeğim ama travestilere ilgi duyuyorum e ben şimdi gay mıyım hayır veya bir gay adamın suratı kıza benziyordu saçları falan ben tahrik oldum ben gaymıyım değilim yani eşcinsellik öyle kolay bir şey değildir. kendinizi yönlendirmeyin böyle şeylere arkadaşının bir erkek arkadaşa ihtiyacı var bana kalırsa bütün sorun bu

1|0
    0|0
    • tahrik olunucak durum değil erkeklere ilgi duymuyo :/

• hmm bence duyuyor ama kız güzeli erkekler hoşuna gidiyor sanırsam yani suratı kıza benziyen bir gay aç onu izlet erkeklere öyle hoşlandırt onu ama hiç ilgi duymuyorsa yapçak bir şey yok arkadaşlığını kopar sanada ilgi duyabilir gerçi bu onların seçimi değil ama uzak durmanı tavsiye ederim hayatını mahfedebilir

• teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 8

• Brokeback Mountain

0|0
    0|0
  • Google'a yaz imdb top ten lesbian films diye çıkması lazım.

1|0
    0|0
  • I Love You Phillip Morris. Jim Carrey'nin. Hem komik hem dram. :)) link

0|0
    0|0
    • gay olmicak yalnız onuda belirtiyim :)

• birde lesbien oluyo.

• lezbiyenlik de gaylik zaten be güzelim. :))

• dualar boby için- -ve kitab olarak gizli anların yolcusu ikinci kitab olarak boranın kitabı

0|0
    0|0
  • o arkadaşını kendi haline bırak sanada bişi yapmasın sonra

ne trajik bir durum

1|0
    1|0
    • böyle yorumlar yapıcaksan hiç girme konuya

• doğruları konuşmak hatamı oldu kusura bakma yalan söylemek gerektiğini bilmiyodum.

• ufffff ne alaka yaaaa iftar vakti geldi

• 0|0
    0|0
  • daha yakın :)

0|0
    0|0
  • benimde gay filmleri çok hoşuma gidiyo ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Onu daha iyi anlamak istiyorsan filme gerek yok. Sorgusuz yanındaa olmalısın.

Sırf merakını gidermek için de onunla yakınlaşma.

1|0
    0|0
    • bırak öpüşsünler ya çok tatlı oluyolar bence :D

• nee saçmalama o kadarda değil sadece arkadaşım :P

• Film öneremeyeceğim ama şu arkadaşa bir danış istersen link

• bebnim öyle bir kız arkadşaım vardı ya üniversite 2. :D işin kötü tarafı ben bu kızla 1 yıl aynı yerde yattım :D ögrendikten sonraki yüz ifademı görmeliydiniz :D bir dönem ilgim vardı ded umarım o bir dönem bana dfenk gelmemiştir dedim içimden :D ama ucak dur böylelerinden zarar geleceginden degil. sadece adını cıkarırılar.

1|0
    0|0
    • senin de yaşamadığın kalmamış :PPP

• ya cogaldı biliyormusun lezbiyenlık.i bak biz bile artık normal karıslıyoruz bir yerden sonra

• Evet bu konuda oldukca haklısın tepki sonrası istemsiz yöneliyo normal karşılanıyo ama böyle gerekmezmi ne farkımız var insanlıktanmı çıkıyolar hayır.

• link

eşcinsellerin hayatlarını konu alan bir kısa belgesel film

1|0
    0|0
  • Brokeback Mountain: kesinlikle öneririm.

Milk: izlemelisin ama romantik bir film değil.

Hamam: F. Özpetek'in filmi.

ayrıca şunlara da bakablirsin: link

0|0
    0|0
  • ferzan özpetek filmleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...