Emma Watson'a hayran mıyım, aşık mı?

Merhaba öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. Ben soru başlığından anladığınız gibi bir Emma Watson delisiyim. Yaşım daha 18. Okumuyorum sadece hayata atıldım hiçbir işe yaramıyorum kısaca. Sadece rock müzik le geçiyor hayatım. Birde aşık olduğum o kız. Onu düşünüyorum. Onu görmek için New York a gittim. İniceği metro yu bekledim ama yokdu. Sadece bir hayranı sanıyodum kendimi :( Ama bir aşığı olduğumu anladım. Hiç şansım olmamasına rağmen onu seviyorum :( Acaba neden. :( Düzgünce yanıt veren herkese teşekkür ederim şimdiden. İyi günler herkese.

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• büyüyünce geçer.

0|0
    0|0
    • Doğrudur abi. Senin gibi adam gibi cevap veren olsa keşke. Hepsi velet velet cevaplar veriyor. 14 , 15 YAŞINDA ÇOR ÇOCUKLARI toplamışlar buraya millete laf yetişdircez diye uraşıyor. Saol abi.

• dur öyle deme adamları tahrik ediyorsun şu an. sonra bana saldırıyorlar kıskançlar. neyse ya emma güzel kız ama gün gelir öyle birine aşık olursun ne emma kalır ne de başkası. boşver o yüzden.

• Saol abi haklısın.

Kızlar Ne Diyor 8

• Büyük ihtimal bir filmini izlerken sevdin onu. Ama onu değil filmdeki rolünü sevdiğini kabullenmen gerek.

0|1
    0|0
    • İnan bana onu sevdim ben onun her oynadığı filmi izliyorum. Şimdide büyük bir heycanla yeni filmini bekliyorum :(

• Sivilceli ergendi bir aralar şimdi afet olmuş , aşık olabilirsin gayet normal ama ciddi anlamda tam bir p.rnocu.

0|0
    0|0
  • git bul onu.Valla git.bi çılgınlık yap.

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer derdim de new yorka kadar gittiysen iş büyümüş. Hiç tanışamayacağını kabul etmen gerek bence.

0|0
    0|0
  • bütün hollywood'a verdi kalbini boşver

1|0
    0|0
  • Geçer çocuğum.

0|0
    0|0
  • tamam sen onun delisisin tapiyorsun falan da. o sana bakmaz bile. imkansiz bir askin pesinde kosma.

0|0
    0|0
  • tanımadan etmeden aşık olunmaz seninki geçici bir şey

0|0
    0|0
    • Tanımadanmı 5 yıldır hayatını araşdırıyorum :(

• sonuçta onunla konuşmadan tanışmadan istediğin kadar araştır yinede tanıman mümkün değil

Erkekler Ne Diyor 6

• emma watson p*rno yıldızı oldu lan daslşkdlşask

inanmayana link atılır deep web te resimleri dolaşır hatunun sdlşakl

1|1
    0|0
    • jdklfjglkdfjg harbi mi?

• İlla ramaz mubarek gün sövdürcen beni. !

• ramaz değil ramazan, emma boku yiyene kadar ekmeğine bak*git şimdi, sanki nikahına alacan mal

• para yoksa o kız hayatta olmaz dostum.vazgeç bu sevdadan.

0|0
    0|0
  • O resimdeki sensen senin taaa tipini de, ergenliğini de, saçını da, şansını da, sevmene de deliliğini de,sivilcelerine de,saçınla oynamada, sakalına da,büktüğün ağzına da BİPPPPPPP.

Tam SANSÜRLÜK ADAMSIN MÜBAREK ORUÇ ORUÇ

0|0
    0|0
    • Ya defol git k... aptalı. ! Ramazan günü sövdüren beni !

• Hogwarts'a yollayalım seni.

0|0
    0|0
  • küçükken ben de aşıktım hermione'ye :((

0|0
    0|0
  • düzgence saçmalık diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...