İnternet kotam bir anda az kaldı neden olabilir?

Toplam aylık internet kotam 6 gb. Ve hiç birşey indirmeden normal olarak nette takılırken 500 mg iken 5 gb ye çıkmış. Bu nasıl oldu sizce?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Az Video İzle

0|0
    1|0
  • Konu bilgisayar ise muhtemelen bir virüs yemişsinizdir. RAT veya Botnet zombie olabilir. Eğer bir botnet ağına dahil olmuş iseniz sitelere sizin adınızdan saldırılar yapılabilir ve bu hukuksal bir süreç başlarsa sizin iyi olmaz. Bilgisayarınızı güncel ve crack olmayan bir antivirüs ile taratınız.

0|0
    0|0
  • ınternette fazla vıdeo ızlıyosan radyyo muzık dınlıyosan ondan fırlar kota bırde guncellemelerını kapat

0|0
    0|0
  • internetine girmişler senin

0|0
    1|0
  • Sınırsız yaptır dostum

0|0
    1|0
  • bu site yemiş oabilir veya video izliyorsan.bende sınırsız paket var sınırsız diyorlar ama sınır 50 gb sonra hız 3 e düşüyor yani ayın ilk on gününde bityor kota hız düşüyor

0|0
    0|0
  • Güncelleme filan yapmışsındır. Senden başkaları kullanıyor olmasın bilgisayarını veya netini..

0|0
    0|0
  • kullandığın cihazın otomatik güncellemeleri açıksa sürekli güncellemeden kaynaklı olablr.

0|0
    0|0
    • Onu nereden anlayabilirim. ve kapatabilirim. Vodafonun cihazını kullanıyorum.

• o konuda bilgim yok.İnternetten araştırarak ya müsteri hizmetleriyle görüşerek bunu çözebilirsin.Genelde GSM şirketlerinin verdiği cihazlarda bu güncelleme ve hızlı kota dolması problemi sık karşılaşılan bir durum.Aldığın yere de gidip bir sorablrsn...

• olur öyle sabah 11 de açtım pcyi 700 mb çekmişim hayret yaw

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 6 gb'ı yarım saat içinde bitirirdim

0|0
    1|0
Yükleniyor...