Kitap Okuyan Kızlar ve Kitapçılarda Kız Tavlamak __?

D&R, Penguen Kitabevi, Remzi Kitabevi... gibi yerlere gittiğimde kızlar raf raf kitaplara bakıp kitap arıyorlar bu gibi yerlerde kız tavlanır mı?
- Gayet güzel kızların olduğunu söylemeliyim herkese göre bir kız vardır, o gibi yerlere gidip bakabilirsiniz. Okuyan insan iyidir kültürlü ve bilgili olurlar kendilerini daima geliştirirler ve hatta -bu söyleyeceğimi sadece erkekler için değil kızlar içinde söylüyorum- kitap okuyan sevgili edinmekte fayda vardır sizinle yalnızca konuşmazlar, sohbet etmeyi bilirler.

Ben yalnız öyle boş hava olsun gösteriş olsun diye kitap okuyan kişilerden bahsetmiyorum.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• En çok zaman harcadığım yerdir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşındayım sosyal değilim , hayatımın en kötü günlerini geçiyorum ve sorunun çoğunluğunun bende olduğunu biliyorum kişisel gelişim kitapları almaya karar verdim ama hangi kitabı okuyacağımı karar veremedim. İnsan psikolojisi , nlp , beyin kullanımı vs. , etkili konuşma , manipülasyon vb. konularla ilgili okuduğunuz ve önerdiğiniz kitaplar benim için çok önemli. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler 😀🖒

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• :) bu kafayla devam et arkadaşım biz avrupa birliğine neden giremediysek sen de oradan kızı o sebepten kaldıramazsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...