Kapat

Kitap önerebilecek birileri?

Ya böyle hayattan çıkarımlar, birşeylrri anlatan açıklayan, insanların davranışlarını yapan felsefi edebi tarzı kitaplar. Yeraltından notlar yazan bir kitapta olabilir var mı bildiğiniz birşeyler. Beğendiğiniz başka kitaplarıda yazabilirsiniz bir iki cümle konu ve ismiyle birlikte☺

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• kafka dönüşüm... suç ve ceza... savaş ve barış... insandan tanrılara sapıens... gazap üzümleri... olasılıksız...

0|1
    0|0
    • Sağol

• evet öyle... bunlar aklıma gelen tarzını bilmiyorum ama kurduğun cümleden bu kitapları seveceğin çıkarımında bulunuyorum :) iyi geceler :)

• Henüz tarzımı bende bilmiyorum bakalım sırada elime ne geçerse 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Duygusal Zeka - Daniel Goleman

0|1
    0|0
    • Sağolasın ☺

• Sen de sağol, bu kişisel gelişim kitabı ama çok işine yarayacak

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• sabahattin ali içimizdeki şeytan

0|1
    0|0
  • Grange serisini okudun mu?

0|1
    0|0
    • Okumadım konu ne bikaç cümle yazarmısın?

• Teşekkür ederim ☺

• iskender pala oku

0|1
    0|0
  • âmâk-ı hayal.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler. konusu ne bu arada?

• dili ismine bakıldığı gibi ağır değil, orijinal hâli bozulmadan sâdeleştirilmiş. gâyet anlayacağınızı umuyorum.

• Eyw ne diyeyim sıraya alıyorum o zaman

• Fi, Çi, Pi serisi. En güzeli Fi.

0|0
    0|0
  • atsızı oku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 18 yaşındayım sosyal değilim , hayatımın en kötü günlerini geçiyorum ve sorunun çoğunluğunun bende olduğunu biliyorum kişisel gelişim kitapları almaya karar verdim ama hangi kitabı okuyacağımı karar veremedim. İnsan psikolojisi , nlp , beyin kullanımı vs. , etkili konuşma , manipülasyon vb. konularla ilgili okuduğunuz ve önerdiğiniz kitaplar benim için çok önemli. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler 😀🖒

0|0
    0|0
    • Kendi düşüncelerinden biraz uzaklaştıracak farklı konularda kitaplara yönel rahatlatırdan kendini dışarı çıkıp bir izlersin sonra çözüm için ya da senin ruh halini anlatan kitaplara yönelirsen iyi olur bence

• Bir psikiyatırın gizli defteri

0|1
    0|0
  • Oguz atay tutunamayanlar

0|1
    0|0
  • MOMO bu kitapta aradiklarini bulacaksin ve okumaya doyamiyacaksin şimdiden iyi okumalar
    MUTLAKA KİTABI AL

0|0
    0|0
  • Albert Camus düşüş

0|0
    0|0
  • Martin Eden - konusu çok güzel ama cümleye dökemedim 😂

0|0
    0|0
  • Mesnevi baskasini arama

0|0
    0|0