Kapat

Iyi bir yorumcu lazım. Bu video neyi anlatıyor?

Cinsellik sadece bir kısmında var. Yanlış bir video değildir. Anlamını bana biri yoruma yazabilirmi? Iyi bir yorumcu lazım

https://youtu.be/MkA3sLyEWdU

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende hayatın özeti yani dogdugumuzdan başlayıp olene kadar yaptığımız şeyler doguyosun büyüyorsun ölüyorsun bu mu

1|0
    0|0
    • Evet bu galiba teşekkür ederim

• Bencede hayatla ilgili ama daha derin bir anlam daha olduğunu düşünüyorum. Siyah elbiseli maskeli kadın ile ilgili

• Bence oda Azrail şeklin de annesi yani bu zamana kadar nasıl gelmiş etmiş dünyaya onu gösterdi farkindaysan cinsel lik dediğin yani hepsi oraya bağlıyor zaten bana göster diyo

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta yaşanılacak onca değerli şey varken bir hiç uğruna heba edilmesi, ölümün hatalar yüzünden erken gelerek pişmanlık uyandırması anlatılıyor... Ve geriye bakınca görülen koca bir hiç...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayatın her anını doğru yaşamak gerektiğini zaten öldükten sonra biraz daha zaman istiyor siyahlı olanda o zaman başlayalım deyip henüz doğmadığı andan itibaren hayatını gösteriyor sonrada uykuya dalıp teslim oluyor gibi bir şey

0|0
    0|0
  • Hayatı, kalabalıklar içinde kaybolmuş olma durumunu, hayatın içinde; yaptıklarımızı ya da yapmadıklarımızı bilinçli olarak seçmemiz gerektiğini,
    son pişmanlığın fayda etmediğini anlatıyor.

"More."
    "No." diyaloğu, bunun göstergesi.

1|0
    0|0
  • Içkinin her kötülüğün ve fena ligin başı olduğunu gerisi tefrrruat

1|0
    0|0
  • Yaşamı anlatıyor

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • bana hersey yalnızlıgı ıfade edıyor. #Nemo

0|0
    0|0
  • Ölümün bir son değil başlangıç olduğunu anladım, bir rüyadan uyanıyor gibi adam. Siyah elbiseli kadın doğumu simgeliyor anne rolünde olması bunun göstergesi.

0|0
    0|0
  • Yani diyor ki :

Korkma sadece toprağa gideceksin, sonra toprak olacaksın, sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin oradan özüne ulaşacaksın çiçeği özüne bir arı konacak, belki belki o arı ben olacağım."

0|0
    1|1
  • Yaşam ve Ölüm Anlatılıyor Burada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Umarım iyi bir zamanda dinleyip yorum yapabilirim. Kafam gitti. Yorgunum

0|0
    0|0
Yükleniyor...