Kapat

Iyi bir yorumcu lazım. Bu video neyi anlatıyor?

Cinsellik sadece bir kısmında var. Yanlış bir video değildir. Anlamını bana biri yoruma yazabilirmi? Iyi bir yorumcu lazım

https://youtu.be/MkA3sLyEWdU

0|1
2|10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende hayatın özeti yani dogdugumuzdan başlayıp olene kadar yaptığımız şeyler doguyosun büyüyorsun ölüyorsun bu mu

1|0
    0|0
    • Evet bu galiba teşekkür ederim

• Bencede hayatla ilgili ama daha derin bir anlam daha olduğunu düşünüyorum. Siyah elbiseli maskeli kadın ile ilgili

• Bence oda Azrail şeklin de annesi yani bu zamana kadar nasıl gelmiş etmiş dünyaya onu gösterdi farkindaysan cinsel lik dediğin yani hepsi oraya bağlıyor zaten bana göster diyo

• Hayatın her anını doğru yaşamak gerektiğini zaten öldükten sonra biraz daha zaman istiyor siyahlı olanda o zaman başlayalım deyip henüz doğmadığı andan itibaren hayatını gösteriyor sonrada uykuya dalıp teslim oluyor gibi bir şey

0|0
    0|0
  • Hayatı, kalabalıklar içinde kaybolmuş olma durumunu, hayatın içinde; yaptıklarımızı ya da yapmadıklarımızı bilinçli olarak seçmemiz gerektiğini,
    son pişmanlığın fayda etmediğini anlatıyor.

"More."
    "No." diyaloğu, bunun göstergesi.

1|0
    0|0
  • Içkinin her kötülüğün ve fena ligin başı olduğunu gerisi tefrrruat

1|0
    0|0
  • Yaşamı anlatıyor

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • bana hersey yalnızlıgı ıfade edıyor. #Nemo

0|0
    0|0
  • Ölümün bir son değil başlangıç olduğunu anladım, bir rüyadan uyanıyor gibi adam. Siyah elbiseli kadın doğumu simgeliyor anne rolünde olması bunun göstergesi.

0|0
    0|0
  • Yani diyor ki :

Korkma sadece toprağa gideceksin, sonra toprak olacaksın, sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin oradan özüne ulaşacaksın çiçeği özüne bir arı konacak, belki belki o arı ben olacağım."

0|0
    1|1
  • Yaşam ve Ölüm Anlatılıyor Burada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayatta yaşanılacak onca değerli şey varken bir hiç uğruna heba edilmesi, ölümün hatalar yüzünden erken gelerek pişmanlık uyandırması anlatılıyor... Ve geriye bakınca görülen koca bir hiç...

0|0
    0|0
  • Umarım iyi bir zamanda dinleyip yorum yapabilirim. Kafam gitti. Yorgunum

0|0
    0|0
Yükleniyor...