Alacağınız kitapları hangi kriterlere göre seçiyorsunuz?

Yayınevi, alıntılar, yazar...

Eskiden dikkat etmezdim ama bayadır yayınevine dikkat ediyorum ve tabi ki önceden okuduğum alıntılara göre de tercih ettiğim oluyor.

#Raskølnikov

1|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben genelde eğer o elime gelmiş rastgele bir kitapsa açıp bir kaç cümle okuyorum yani bu alıntılar içine giriyor sanırım birde ilk cümlesiyle son cümlesini okuyup ona göre karar veririm..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde belli yazalarların kitaplarını alırım ve arka kapak sözleride önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Yorumlari okuyunca kendimden utandim resmen :) Ben genelde amotor yazar dedigimiz kesimlerin kitaplarini aliyorum. Ee yazan yeni bir yazar olunca yayinevi, alintilarmis, yorumlarmis pek bakmiyorum. kapak hosuma giderse aliyorum :) ama nedense kapagi cok guzel olanlar cok kotu oluyor :D

0|1
    0|0
  • İlk otuz sayfasını okuduğumda evet beni al dedirtebiliyorsa
    Bunun dışında takip ettiğim yazarlar veya önerileri

0|1
    0|0
  • Yazar ve alıntılara göre genelde 😬

0|0
    0|0
  • Yayınevine bakmak aklıma bile gelmez.

0|0
    0|0
  • Önce konusuna bakarım sonra herhangi bir sayfa açıp okurum üslup hoşuma giderse alırım. Okuyucu yorumları da önemli tabii.

0|0
    0|0
  • bir kitap alırken ilk dikkat ettiğim yazarlarıdır

0|0
    0|0
  • bikac sayfa karıstırıyorum, ilgimi cekerse

0|0
    0|0
  • Yayın evine ve yazara çok dikkat ediyorum genelde. Sevdiğim bir yazar olsa bile kitabın arkasını ve ilk iki sayfasını okumadan kitabı almıyorum. Nedense içimden bir his kitabı alıp almayacağımı söylüyor.

0|0
    0|0
  • Okudugum yazarla ve okumayi sevdigim ture gore arastirma yapiyorum

0|0
    0|0
  • yazar, kapak , başlık ve içeriğine gore

0|0
    0|0
  • yazar ve konu

0|0
    0|0
  • Açıkçası yayınevine odaklanmak o kadarda önemli değil çünkü her yayınevinin güzel kitapları var.

0|0
    0|0
  • Almadan önce internetten kitap yorumlarına falan bakıyorum sonra kendim içeriğine bakıp aklıma yatıyorsa alıyorum. Yayınevine de dikkat ederim

0|0
    0|0
  • Beni mutlu edecek mi ona bakıyorum

0|0
    0|0
  • İçerik, açıp okurum ilk 15-20 sayfasını beğenirsem alırım

0|0
    0|0
  • Hoşuma gidicek her türlü kitap fakat akıcılığı önemli almadan once internette inceliyorum

0|0
    0|0
  • Bende yayınevine bakarım ama öncelik yazarda tabii. Alıntıların çok büyük etkisi oluyor. Ayrıca arka kapak yazısı da çok önemli. Hele kapak😊 Kısacası her şeye dikkat ederim🙂 Bir de mutlaka rastgele bir sayfayı okumak gibi bir huyum var 🤗

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...