Güzel fıkra bilen var mı?

güzel fıkra bilen var mı? yazın şuraya da öğrenelim lazım olur. can sıkıtısı sorusu :))))

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversite yemekhanesine giren bir ögrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş. Profesör kaşlarını çatarak: Öküzler ve kuşlar aynı masada oturamaz! demiş. Öğrenci: O zaman ben uçuyorum demiş. Profesör cevaba çok sinirlenmiş, sınavda öğrenciye takmış ve sınavını başarısız geçmesi için elinden geleni yapmış. Yanlız sınavda öğrenci tüm soruları mükemmel bir şekilde cevaplamış. Profesör öğrenciye: Sana son bir soru soracağım demiş. Yolda yürürken iki torba buldun, birinde akıl var, diğerinde ise para var. Hangi çuvalı alırsın?

Öğrenci: “Para olan çuvalı seçerdim…” demiş

Profesör: “Ben akıl olan çuvalı seçerdim…”

Öğrenci:”Normal! Kimde ne eksikse onu seçer…

Profesör çok sinirlenmiş, öğrencinin not defterini alıp içine “Öküz” yazmış. Öğrenci nota bakmadan odadan çıkmış. Bir dakika sonra öğrenci kapıyı aralamış : “Sayın profesör, imzanızı atmışsınız, fakat notumu yazmayı unutmuşsunuz.” demiş .

1|5
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• kayserili dede artık ölüm döşeğindedir, tüm ailesi yanındadır ve olay gelişir;

+ oğlum burda mı?

- burdayım baba.

+ karım burda mı?

- burdayım hayatım.

+ torunum burda mı?

- burdayım dede.

+ hepiniz burdasınız, dükkana kim bakıyo lan !?!?

3|6
    1|0
    • birgün temel gece karanlığında tek başına yürürken, önünde bir nesne olduğunu farkeder. çok karanlık olduğundan ne olduğunu anlayamaz. eğilir, eline alır, sıkar ovalar, koklar ve bir parça ısırıp tadına baktıktan sonra şöyle der:

- ula bu bokmuş. iyi ki basmaduk.

• iş görüşmesinden çıkan ''temel''i ''dursun'' görür;

-dursun: hayırdur uşağım nerden böyle ?

-temel: iş görüşmesinden çıkayrum, beş tane vesikalık fotoğraf istiyler, ahada böyle belden yukarısı olacakmış,

-dursun: tamam uşağum, ben makina getireyum, sen de çukur kaz beline kadar, çekelim,

-temel: tamamdır

aradan yaklaşık 1,5 saat geçer ve ''dursun'' sonunda gelmiştir,

-dursun: ne yaptın uşağım ?

-temel: çukurları kazdım !

-dursun: ulan salak niye 5 tane çukur kazaysun ?

-temel: beş resim istiyler dedim ya sana uşağım,

-dursun: e geri zekalı uşağım benum, ben beş tane makina getirdim zaten !

1|3
    2|0
  • tam hatırlamıyorum ama anlatayim

bir adam ölmüş cehenneme gitmiş şeytan demiş ki günahlarının bedelini ödeyeceksin 2 seçeneğin var ya birtanesinde sınırsız işkence varmış öbüründe de sadece insanlar bokun üstünde oturup sigara içiyorlarmış. 2. yi seçmiş . bokun üstüne oturmuş sonra bir ses mola bitti bok yemeye devam demiş

0|1
    0|0
  • 3|2
    4|3
  • Hiç fıkra bilmem ben

0|0
    0|0
  • Bu konuda cok yeteniksizim :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• 4 rahibe ölmüs. Cennet ve Cehennem önünde bir jüri toplanmış ve rahibelere soru soruyorlar.

'Siz hayattayken hıç penise dokundunuz mü?' ilk rahibe 'evet ben işaret parmağımla dokunmuştum' demis.

Melekler rahibeye 'Git karşıda kutsal Su var parmağını oraya batır ve günahlarında arın sevgili kardeşim' demişler ve rahibe de denileni yapmış.

İkinci rahibeye sormuşlar 'ben sağ elimin tamamıyla dokundum' demis.

Ona da aynı şeyi demişler.

Tam üçüncü rahibeye soracaklarken üçüncü ve dördüncü rahibenin kendi aralarında yer değiştirdiklerini melekler görmüş.

Melekler 'Heyyy siz ne neden yer değiştiriyorsunuz?' diye sormuşlar.

Rahibenin cevabı ; 'Arkadaş suya kiçini sokmadan ben bir ağzımı çalkalamak istedim!'

2|6
    0|0
  • emel çok güzel bir rus kadınıyla evlenen Dursun'un karısına kafayı takmış ne yapsam da bu kadınla birlikte olsam diye içi içini yiyormuş.

Bir gün Temel dayanamayıp Eva'nın yanına gitmiş;

Temel: Senden çok hoşlandım seninle birlikte olmak istiyorum demiş :

Eva: hay hay neden olmasın ama 100 dolarını alırım müsait olunca ben seni ararım gelirsin demiş.

Ertesi gün Eva, Dursun işe gittikten sonra Temel'i aramış;

-100 doların hazırsa hemen gel demiş:

Temel, "hazır hazır, hemen geliyorum" cevabını vermiş

Temel 100 doları Eva'ya verdikten sonra işi bitirmişler ve Temel evden çıkıp gitmiş.

Akşam dursun eve geldiğinde;

Dursun: Hanım temel bugün buraya geldi mi ?

Eva: Şeyyyy geldiiii Dursunnnn

Dursun: peki sana 100 dolar verdi mi?

Eva: şeyyy dursunnnn beni dinleeeşeyyy verdiiiii

Dursun; Temel sabah koştur koştur yanıma geldi, " Dursun bana acil 100 dolar

lazım öğleden sonra size uğrar yengeye bırakırım" dedi

ula bu temel çok dürüst adam ya!

1|5
    0|1
  • İlk okulda okuyan bir elemanı ders bitimine doğru hocası yanına çağırıyor " evladım bana gerçekle hayal arasındaki farkı yaz getir " diyor.

Eleman eve gidiyor düşünüyor taşınıyor aklına bir şey gelmiyor. Gidip bir ablama sorayım diyor. Odasının kapısını çalıp giriyor bu esnada ablası kulağında kulaklık kopuyor müzik eşliğinde abla abla diyor ablası sinirle

- öff ne var be

- abla gerçekle hayal arasındaki fark nedir

- öf ne bilim çık dışarı!

elemanı kovuyor odadan sonra annesinin yanına gidiyor. Bu esnada annesi sinirle bulaşık yıkıyor.

- anne gerçekle hayal arasındaki fark nedir

-öf ne bilim git babana sor

diyor ve oda kovuyor. Sonra babasının yanına gidiyor bizimki babası bu esnada ayakları uzatmış maç izliyor.

- baba, baba

- söyle oğlum

- baba gerçekle hayal arasındaki fark nedir

- oğlum önce annenle ablana sorarmısın bizim eve ricky martin gelse ne yaparlarmış

eleman gidiyor annesinin yanına annesi bu esnada sinirle bulaşık yıkamaya devam ediyor tabi

- anne

- öf ne var be gene mi geldin sen

- anne bizim eve ricky martin gelse ne yaparsın

tabi annenin gözler açılıyor

- hemen yatağa atar sevişirim

sonra ablanın yanına gider tabi ablası müzikle kopmaya devam bir şekilde

- abla

- öff gene mi sen geldin ne var be

- abla bizim eve ricky martin gelse ne yaparsın

ablanın gözü birden açılır

- hemen yatağa atar sevişirim

der

eleman babasının yanına gider

- baba anneme sordum yatağa atar sevişirim dedi, ablama sordum yatağa atar sevişirim dedi

Babasıda bunun üzerine

- Oğlum Ricky Martin'in bizim eve gelmesi bir hayal ama bu evde iki tane o* var bu bir gerçek. :):)

2|3
    0|1
  • Kadının biri kocasına:

- Kocacım musluk damlatıyor tamir edermisin , diye sorar.

Adam:

- Banane ben musluk tamircisi miyim der.

Kadın bir başka gün:

- Kocacım salondaki priz çalışmıyor bakar mısın der.

Adam:

- Banane ben elektikçi miyim der

Yine başka bir gün kadın:

- Kocacım kapının biri kapanmaz oldu yapar mısın der.

Adamdan yine aynı cevap gelir:

- Banane ben marangoz muyum?

Bikaç gün sonra adam akşam işten döner ve bir bakar musluk yapılmış priz çalışıyor kapıda kapanıyor. merak eder ve karısına sorar:

- Kim yaptı bunları?

* Karşı komuşumuz mithat bey.

- Ama karıcım o şerefsiz , karşılıksız bişey yapmaz ki.

* Tabi yapmaz. Bu işler karşılığında bana “ya bana pasta yaparsın ya da benimle yatarsın ” dedi zaten.

Adam tedirgin bir şekilde sorar:

- Tabi sen pasta yaptın demi karıcım?

* Niye? Ben pastacı mıyım?

3|3
    0|2
  • Bugün bir arkadaş anlattı çok hoşuma gitti laz fıkrası anlattı.

Laz hep diyomuş ki çevresine ben bak hastayım ben hastayım ben hastayım diyomuş kimse dinlemiyormuş kendisini.

Ben hastayım ben ölücem bana bakın filan.sonra demiş ben ölürsem mezar taşıma böle yazın demiş.mezar taşına yazmışlar:

Ben hastayım dedim dedim bana inanmadınız bak noldu şimdi? he? yani bizim lazın mezar taşında öyle yazıyormuş bak ben hastayım dedim dedim bakın noldu şimdi?

1|2
    2|4
    • Anlayan artılar anlamayan boyle eksıler. ARtılayanlarda baskalarından iyi oldugu aşikar :) Fıkrasına Gülünmeyen Adam 3 :)

• yurt dısında bı komedyen stand up gosterısnde ızleyıcılere

- sıze ılk defa dün yaptığım bı olayı anlatmak ıstıyorum deyınce

kızın bırısı on sıradan rencıde etmek ıcın yoksa sexmı der be herkes komedyene gülüyor tabı adam hıc bozuntuya vermeden

dün geceyı hatırlaman cok güzel tatlım:D:D fıkra deıl ama ısın gorür sanırsam:D:D

0|3
    2|1
  • Bir gün bir yarışma düzenlenir ve yarışmaya Japon, Fransız ve Türk katılır... Yarışmanın kuralı bir odaya bir ütü, bir gömlek ve birde seksi bir kadın konur... Hem gömleği ütüleyen hem de karıyı beceren yarışmanın birincisi olacaktır...

Önce Japon girer hemen gömleği ütüler tam kadını becerecekken süre biter... Dışarı çıktığında Japon:

“Bizde prensip böyledir önce iş gelir “ der. Ardından Fransız girmiş hemen kadına atlar ve kadını becerir... Tam ütüye geçecekken süre biter... Dışarı çıktığında:

“Bizde prensip budur. Önce kadını mutlu etmek sonra iş yapmak gelir “ der... Sıra bizim Türk’e gelmiştir.

Oda hemen içeri girer ütüyü kadının eline verir kadın ütüyü yaparken bizim Türk kadını bir güzel becerir... Yarışmayı kazanır... Dışarı çıktığında:

— Bizde prensip budur çalışanı s.kerler.

:))))

0|1
    0|0
  • temey yurt dısna gıder ve babası mektup yazar temele

oğlum orda aids diye bir illet hastalık varmıs sakın ondan kapıp getırme buraya yok sa senden senın karıya bulasır ordan bana benden annene annenden tüm koye:D:D

0|1
    2|4
  • Bir gun oflu hoca kadin topluluguna soyle der "ey ahali bu aksam kapilarinizi acik birakin hizir aleyhisselam gelecektir biraz da bana benziyor".Sabah olur kadinlar toplanirlar .Oflu hoca"kimin evine geldi?" .

aralarindan biri"benim evime geldi hocam".oflu hoca "Cennet yuzu gormek isteyenler bu kadina baksin".

0|0
    0|0
  • adam, bayan üroloğa gitmiş. doktor incelemeye başlamış. ve şöyle demiş : +masturbasyonu bırakmanız lazım. -neden? +muayeneyi bitirebilmem için. :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

0|0
    0|0
  • Fıkra:

İki kadın hiç konuşmadan oturuyorlarmış...

0|2
    0|1
  • temel ilk defa istanbula gelmiş

elinde yazılı olan kagıttaki adresi sormuş

45 nolu otobüse bin git demişler

temel ilk defa otobüse binecek ya önce beklemiş otobüs gelmiş akbil gösteren paso gösteren biniyor

tamam ben bu işi çözdüm demiş

45 nolu otobüs gelmiş temel ilk basamakta çıkarmış cebinden evlilik cüzdanını vermil şoföre

şoför bir evlilik cüzdanına bir temele bakmış

oğlu sen bununla ancak fadimeye binersin ...

:)

0|0
    0|0
  • yazmakla uğraşmayım dedim.

al sana bir sürü fıkra.

link

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • genelde erotik olduğundan burda yazılmaz:)

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Adamın biri varmış Bim e girmiş içeriden le cola alıp çıkarken kasiyer hey ne yapıyorsun parasını öde demiş sonra adam ben fransızım hemde bu le cola demiş işte asddafadsasgfhgjkfopsfjıojfuıgduadgawytdaydsuab yine delirdim saçmalıklar uyduruyorum biri beni durdursun!

0|0
    3|4
  • İki kadın yan yana gelmiş ve susmuş.

0|0
    1|1
  • Fıkrayı pek sevmem hiç komik gelmez bana :)

0|0
    0|0
  • -alo abi dominos mu

_evet buyrun

-abi ben acıktım da kafam orda mı bir bakar mısınız ?

0|0
    0|0
  • bir adam varmış ölmüş zaaaa xD

0|0
    0|4
  • adamın biri yolda gidiyormuş

ölmüş

:D

0|0
    1|6
Yükleniyor...