Kapat

Şiir yazmayı sever misiniz?

Şiir, duyguları aktarmanın bir yoludur. Yüzyıllardır şiir yazar insanlar. Peki günümüzde?

Siz sever misiniz şiir yazmayı, şiiri?

Artık kadınlar da özgürce düşüncelerini özgürce yazabiliyor. Tabi sınırları aşmadıkça.

Günümüzdeki şiir anlayışı hakkında ne düşünüyorsunuz? Iyi şairlerimiz var mı?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Cemal Safi favorim. şiir severim, kendi çapımda anektup yazarım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Küçükken yazardım bir şeyler ama arkadaşlara laf sok ak için biraz argo kullanımlı şiirler olurdu yazdıklarım 😄
    Ciddileşme problemim vardı 😂 ciddi başlasam bile 3-5 mısra sonra cıvıtır dalgaya vururdum hep 😂 hikayelerde de öyle 😄 hikayeler de yazardım bundan yaklaşık 8 sene evvel 😂 çok zaman geçmiş beee 😄
    Elimde kaldı birkaç tanesi 😄 hatıra kalsın diye sakladım onları... Dosyamda duruyorlar 😄 arada okur gülerim 😄 demek 15 yaşında iken bu kafadaydım ben diye 😂
    Ama çoğu anlık yazılan şeyler oldukları için yazıp saklamadıklarım uçtu gitti 😂 kalanlarla hasret giderir eski günleri yad ederim 😂

Edebiyat ve tarihe ilgim var 😨 keşke gelecek kaygım olmasa da önce tarih sonra edebiyat okusam üniversitede 😄 10 yıl oyalardı bu beni 😄 sonra da başka bir şey okurdum 😄 yabancı dil mesela 😄 yaptı 15 yıl 😁 yaşım oldu 40 😂

1|0
    0|0
    • Maşallah :D bir kaç bölüm okumak müthiş olur. Ama sabır ve para gerek :D

• niye ki :D mekan verince ifşa mı olacaksın :D korkma kimse gelip bulamaz seni orada :D :D

• Tabii.. neyse :D :) öyle işte

• Üçyüzün üzerinde şiirim var. :)

2|0
    0|0
  • ilkokulda falan yazardım da şimdi yazmıyorum.

1|0
    0|0
  • Günümüzde şiire de şaire de önem verilmiyor. Şiir yazmak duyguların dışa vurumu demektir. Ben yazarım okurum ve şiire de şaire de saygı duyarım. Şiir hayattır...

1|0
    0|0
  • Evet, ilham aldığının kadının göz kalemiyle teninde ki her gözeneğe bir şiir yazmak istiyorum kimi zaman..

1|0
    0|0
  • Hangi cagda yasiyoruz ne siiri😱

1|0
    0|0
  • Dört bir yanımızda hece kanatlar
    Bizleri düşlere götüren atlar
    Ne zaman bir hece dökülse dilden
    Yepyeni bir tohum toprakta çatlar.

1|0
    0|0
  • Bende şiir yazarım bir kaç lisanda ama ben bir maviciyim :)

1|0
    0|0
    • Vay lisan vay mavici :) :)

• Bence sanat sanat icindir.. Tayfalarla pek ilgilenmiyorum.. teşekkür ederim. :) :)

• eğer öyle düşünüyorsan ve sanatla ilgileniyorsan ne mutlu ki sana sanatımızı anlamışsın bazı gericiler gibi değilsin beni bul sen ;)

• Kendisi çatlamadan
    Toprağı çatlatamaz tohum
    Aşmışım sınırını mutsuzluğun
    Ayrımsayamıyorum bile öyle mutsuzum
    Acısını artık duyamıyorum
    Ki kendim öyle bir acı olmuşum
    Nasıl görmezse göz kendini
    Kendimi arıyor bulamıyorum.

1|0
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|0
  • 20 sene boyunca günahlar yazdım dünyam döndü dışardan baktım ha birde fani aşkına kandım tübe tübe tanrım bir kaşara taptım...👍

1|0
    0|0
    • ... ayıp...

• Insanlara kötü lakap takılması sevmem; kaşar gibi. Onun için demiştim.. Uğraş verdiğiniz şeylere bitince laf etmeyin lütfen. Hem şakasınaydı biraz da. Beni ilgilendirmiyor cok. Yoksa yazımın güzel. :) neyse eline sağlık.

• Teşekkür ederiz 👋

Sor Hangi Sureyi Biliyorsun? – Cevap gelmez. Sor Hangi Şarkıyı Biliyorsun? – Sonu Gelmez. Bunun gibi oldu ✅ tartışma konusu evet haklısınız

• yok ya hiç beceremem belki de beceriyorumdur ama denemedim uzun zamandır

1|0
    0|0
  • Sevmem.

1|0
    0|0
  • Evet severiz eskide kaldı ama

1|0
    0|0
  • orta okul ve lise döneminde uğraşıyordum kendi çapımda ama şimdi yok

1|0
    0|0
  • Severim var bir kac karalamam

1|0
    0|0
  • Eskiden divan şiiri yazardım bıraktım. Şiir sevmiyorum şiirsel konuşma dili daha ilgimi çekiyor.

1|0
    0|0
  • Hic yazmadim

1|0
    0|0
  • şiir okumayı sevmiyorum ama yazmayı seviyorum hece ölçüsü filan kullanarak ilk okuldan beri yazmışligim var aşık olduktan sonra yazmayı bıraktım ama

1|0
    0|0
  • Var bir zamanlar telefonuma yazardım çalınınca bıraktım malesef okumak anlamak çok duygulu birisi için çok şey ifade ediyor

1|0
    0|0
    • Ben de sevmem telefona yazmayı.. herkes bakıyor :D gizli hir yer bul :)

• Oyleyiz ki seviyoruz :D

• 😄😄

Kızlar Ne Diyor 5

• Şiir çocukken yazardım. Şimdi düz yazı yazıyorum.
    Günümüz şairlerine hiç bakmadım ama eskilerden okuduklarım var.

1|0
    0|0
  • Şiir ile pek aram yoo

1|0
    0|0
  • Pek değil

1|0
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|0
  • Sevmem