Yine ibretlik bir soru?

Selam. Gençler şimdi kafama takıldı threesome üçlü foursome dörtlü oluyor da handsome ne ayak?

atayizler bunu da açıklasanıza hadi!bundan sonrasını onlar düşünsün o_O

Not:elli demeyin.(şimdi kesin elli diyen bir şakacı çıkar komiksin bil istedim)

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Handsome yalnız başına iken "hand" (el) ile takılıyor olması normal..

Handsome manita bulduğu zaman "el" kullanılmıyor..(haliyle) (: some (bazı bazı) oluyor haliyle..(başı ağrımaz ise)

Olaya üçüncü kişi eklenince malum yine "el" yok.. Ama üç kişi var threesome oluyor.. foursome oluyor ama ortalık iyice karışıyor o zaman..

fivesome sixsome zaten kullanılmıyor olay orada organize bir suça gireceği için artıkın "gang" çete işini alıyor..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• dolu :) şakacılar ya kanka

0|0
    0|0
  • Handsome Kelimesinin Kökeni Aslında Eli Yatkın Demek Zamanla Sözcük Deforme Olup Yakışık lı Manasına Gelmiş.Eskiden bu sözcük marangoz ya da el sanatları ustlarına söylenirdi. Benim Teorim O Kişiler Yakışıklı kişilerden oluştuğu için sözcüğün manası değişmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • بِسْـــــــــــــــــــــ ـمِ اﷲِارَّتْمَنِ ارَّتِي

Bismillahirrahmanirrahim

0|2
    0|0
  • GangBang :D

0|0
    0|0
  • ne onlar öyle gavurca gavurca şeyler

0|0
    0|0
  • anlam karmaşası ingilizce nin ilkel hiçbir dayanağı olmayan bir dil olmasından kaynaklanıyor. Tamamen uydurma derme çatma birşey, Türkçe matematik gibi akla uygun sonsuza kadar türetilebilen bir yapısı var o yuzden bizim ing ile kendimizi ifade etmemiz çok zor çünkü attan inip eşeğe binmek gibi birşey. ing de mantık beklemeyeceksin sallamasyon düşünceksin.

0|0
    0|0
  • Handsome yakışıklı diilmiydi lan :D

0|0
    0|0
    • he ama bir alakası olmalı!

• Bence yok.. Yani direkt türkçe anlamıyla alakası yok... Yakışıklı ise yakışıklıdır bitti.. Çok dibine düşmeye gerenk yok :D

• yakışıklıysa dibine düşerim hacı.

• 0|0
    0|0
  • Bakıs acına baglı bu sordugun sorunun cevabı

0|0
    0|0
  • anlamadım ki

0|0
    0|0
  • Haahha komik şey seni.

0|0
    0|0
  • Asil soru three-some neden 3lu? Hangi 3lu?

"12th Traditional Turkish Handjob Education Symposium"

0|0
    0|1
    • bu araştırılmalı önce.

threesome'ı da sizden öğrenecek değiliz!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...