Kapat

Tilavet Sanatı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Tilavet: Kuranı güzel sesle ve usulüne göre yüksek sesle okuma.
Bu alanda dünya çapında yarışmalar yapılıyormuş. Ses analizlerini takip ettiğim Emre Yücelen, Kuran okuma yarışmasında dünya birincisi olan Ferruh Muştuerin sesini analiz etmiş. Sizce nasıl?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hocanın sesini tam anlayamadım ben yankılanıyor falan ama ses analizi yapan kişinin analizini beğendim bayağı. Bu kanalı takip ederim artık.
    Bu arada ben Mehmet Emin Ay'ın sesini çok beğeniyorum ıionun seti var zaten, en çok ondan dinlemek hoşuma gidiyor...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de tvde bir kaç kez denk geldim. Huzur verici insanın içine işliyor 😂😂

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir Zaman'lar bende okurdum çok heves etmiştim hafızlık o küçücük hafızlık odalarında aylarım geçmişti azmetmiştim başarmıştımda mezun olmamıza günler kala yurt müdürü arkadaşımı linç etmişti hemde arkadaşımın bir suçu olmadığı halde o gün şeddesinden cezmine kıraatından kelamına kadar herşeye küstüm şu an YASİN-İ ŞERİF in sadece 3 sayfası ezberimde bu fazlasıyla utanç verici 😔😔😑

1|0
    0|0
  • Bence güzel yarışmalar da oluyor bazen.
    Fark ülkelerden gelip okuyanlar.
    Hoca hatırlattıkca takip ediyorum.

1|0
    0|0
  • Bence Yasser Al Dosari ve Nasser Al Qatami' nin yanından geçmez bu hocanın tilaveti. Aynı Emre Yücel'den dün izlemiştim bu videoyu. :D

1|0
    0|0
  • bende bunun hakkında bikaç eğitim aldım ama böyle okumayı sevmediğim için bu yönde bir eğitimim yok

2|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • Abdussamed en iyisi bence

1|0
    0|0
  • Mükemmel

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0