Srpski filmini izleyen var mı?

Srpski Film .. sanırım adı böyleydi. izleyen herkes çok etkilendiğini söylüyor. içinizde bu filmi seyretmiş olan var mı ? ben şu an izlemeyi düşünüyorum izleyenlerin yorumlarını merak ettim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatında izleyeceğin en sapıkça , ve en mazoşist film olacaktır. Bünyen kaldırıyorsa izleyebilirsin .

0|0
    0|0
    • sırf meraktan ızleyecgm zaten :) lınk bulamadım ama nerden ızleyebılırım ?

• Telif hakkından sıkıntı olmasın diye, linkleri mesaj kutuna attım değişik seçeneklerle. İzlemeni tavsiye etmem miden kaldırırsa izle işte . Hadi kal sağlıcakla.

• peki teşekkür ederim iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• aman, uzak dur... -ki izleyebilirsin aslında, yarısına gelmeden kapatırsın :)

0|0
    0|0
    • hayatımda bu kadar iğrenç bir film görmedim yahu. kesinlikle izlemeni önermem. filmdeki sapkınlıklar mahvetti beni. sonuna kadar izledim ama ağıza alınmayacak küfürler savurdum. bu filmi yapanın da, yaptıranın da, yayına sokanın da... nasıl bir mantıklı yaptılar bu filmi. bu filmi yapan ölsün abi. yemin ederim ölsün ya. bunalıma sokmuştu beni...

• :))tamam izlemeyeceğim zaten

• ben izledim

0|0
    0|0
  • iğrnç bir film miden dayanabiliyorsa izle

0|0
    0|0
  • hiç farkında değilim...bilemedim yani..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk defa duydum

0|0
    0|0
    • bende nette denk geldım boşver zaten kaldıramadım sakın ızlemek gıbı bı sacmalık yapma :/ ılk dakıkalardan kapattım ben cok iğrenç

• ve son duyuşun olsun. aman allahım, uzak dur. sakınola izleyeyim falan deme.

• allah belasını versin bu filmi yapanın. psikolojim hala düzelmedi :(

• filmn adı a serbian filmsee evet yaptm öyle bir hataa.. ve cidden izlemeye değmez!

iğrençlik ahlaksızlık diz boyu... adi film!

0|0
    0|0
    • harbıden ıgrenclık ahlaksızlık ızleyemedim zaten kapattım bu ne boyle :/

• yahu çıplaklıklara iğrenç demiyoruz. filmin sonuna doğru gelirken çıldırdım nerdeyse. aman allahım, bunalıma girersin. uzak dur...

• aynen yaa... ben de olan olaylara iğrençlk diyorum. yoksa o çıplaklıklar ne ki...

Yükleniyor...