Alanya herşey dahil otelleri

Alanyada ailecek hersey dahil otellere gitmek istiyoruz..bir sürü otel bulduk ama memnun kalmak istiyoruz.bugune kadar gittiginiz ya da duydugunuz memnun kaldıgınız bir otel var mıalanyada herşey dahil?

Güncellemeler:
arkadaslar alanya megersem halk arasında baya kötü bir yer olarak görülmüş ama biz alanyaya her yıl gidiyoruz yaklasık 18 yıldır ve suana dek kötü biseyini görmedik.gece hayatıda dahil. bu sefer hersey dahil bir otelde kalmak istiyoruz biletleri aldık otel kaldı

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• bence farklı biryere gidin mesala fethiye bu sene ordaydım müthiş biryer ölüdeniz harika ben ailecek apartta kaldım çokta güzel biryerdi villa tarzı ama herşey dahil oteller bence sıkıcı onların saatlerine uymak zorundasın ayrıca okadar çeşit yemek kokular birbirine giriyor ben hiç memnun kalmadım bu tip otellerde ..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bamtur'dan bakabilirsin, ama fazla bişey bekleme alanyadan..

Basit bir tatil..

Dalgalı denizide cabası.

0|0
    0|0
  • çıplaklar kampı

0|0
    0|1
  • white inn'e gitmiştim memnun kalmıştım bir bak istersen

0|0
    0|0
  • hımm arkadasım tavsiyem tatilsepeti .com da bakman ben her sene burdan rezerve işlemimi yaparım ..

0|0
    0|0
  • Best Alanya Otel denize sıfır aquparklı hersey dahil 4 gece 5 gün 280 tl reklamıda yaptık

0|0
    0|0
    • Ya da buyrun bizim Alanya'daki evi size kiralayım deniz manzaralı :D

• faralya,kelebekler vadisine gidin bosver alanyayı

0|0
    0|0
  • kemer olmuyo mu biz 3 ark. yanlışlıkla aile oteline gitmişiz

0|0
    0|0
  • yani ben memnun kalmadım kalan arkadaşlar vrsa isim versinler

0|0
    0|0
  • otel aile oteli olsa bile dışarı çıkacaksınız sonuçta. o bölge ailecek gidilecek bir yer değil gibi sanki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ailecek gidicekseniz Alanya doğru bir tercih değil,Gümbet veya Kaş'a gidebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Alanya da genelde ruslar ve saplar takılır ailecek gidilicek bir yer değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...