İzmir öğrenci için nasıl bir şehir?

İzmir'de öğrenci olanlar veya ailesiyle İzmir'de yaşayanlar cevaplarsa sevinirim.Özellikle üniversiteyi İzmir'de okuyanlardan, İzmir'de yaşayan en fazla 23 yaşındaki gençlerden cevap bekliyorum.Teşekkürler..

Güncellemeler:
Arkadaşlar herkes "güzel, iyi" vb. demiş.İzmir'i anlatan yok.Benim bilmek istediğim şunlar; öğrenciye iş imkanı var mı? öğrenciye ev kiraları nasıl? özel yurt kiraları nasıl? (özel yurtta ben genelde tek kişilik odada kalırım.tek kişilik odalar İzmit'te olduğu gibi 600 TL'yse hiç kalabileceğimiz sanmıyorum) Bana bunun gibi şeyler anlatın lütfen.Orada yaşayanlardan cevap bekliyorum.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• e sen ne istediğini sor ki söyleyim ben :D marketlerde vesaire yarı zmanlı çalışabilirsin biçok arkadaşım çalışıyordu. ev meselesi sorun değil bazen pahalı geliyor ama ev var sıkıntı yok yurda gelince kykyı ve iyc yi tek geçerim erkekler için ama kızlar için kyk var fakat iyc yok sanırım. tek kişilik odalar pahaladır tabi öğrenci köyünde benim zamanımda 500 tl idi şimdi uçmuştur iyice. başka ne öğrenmek istiyon bakem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İzmir muhteşemdir. Bazılarında göre İstanbul' dan bile daha güzel. Benim için İstanbul' dan sonra gelir tabi. Ancak Üniversite şehri olarak baktığında muhteşem. Son derece çağdaş ve yazlık mekanlara filanda yakın. Arkadaş çok rahat üniversite ortamları bulunur. Apaçilerle filanda uğraşmassın :)

1|0
    0|0
  • Ucuz olmasını bekleme. Şehirin statüsü ortada

1|0
    0|0
  • Cennet cennet :D

1|0
    0|0
  • çok iyi;)

1|0
    0|0
  • bence izmire gelerek çok iyi yaparsın
    okul dışında çalışan çok arkadaşım var
    küçükparkta 3+1 evdeyim 900 kirası
    özel yurtlar biraz pahalı gelebilir zaten tek kişilik oda bulman çok zor

0|0
    0|0
  • Nays

0|0
    0|0
  • muhteşem bir şehir :)

0|1
    0|0
  • İzmir güzeldirde dersleri salarsın :D

0|0
    0|0
  • çok güzel şahane 10 numara

0|0
    0|0
  • İzmir öğrenci için en ideal şehir.ama beklentiyi de yukseltme eger istanbuldan geleceksen.

0|0
    0|0
  • muthıs. gel mısafırımız ol:)

0|0
    0|0
  • izmir güzel daha yeni geldim izmirden :)

0|0
    0|0
  • 9 eylül'Ün önünde midye satıyom hepsi hainden memnun görünüyo

0|0
    0|0
  • iyidir. .

0|0
    0|0
  • harika bir şehir :)

0|0
    0|0
  • Ogrencilik zordur Izmir'de. Her gece bi' yere cikarsin, okula gidemezsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• izmirde yaşıyorum ben öğrenciyim . çok pahalı bir şehir degil ev bakımından istanbula kıyasla. ortam olarak çok güzel bir şehir. rahat herkes,kimse kimsenin umrunda degil. alsancak,küçükpark gibi öğrenci mekanları var. alsancakta ara sokaklarda gayet ucuz yemek falan var güzel yani.

1|0
    0|0
  • İzmir çok canlı harika bir şehir ben 20 senedir buradayım

öte yandan İzmir'de öğrenci olmak, şehrin genel havasına uyum sağlayarak "salmaktır". alttan dersler birikir, tınlamazsınız, canınız sağolsun.

1|0
    0|0
  • Eğlenmekten okula gidemezsin belki. Ama seversin.

1|0
    0|0
  • harika

0|0
    0|0
Yükleniyor...