İnsan kendini en iyi şekilde nasıl eğitir ve geliştirir?

Anket'e eklediğim şıkların hepsi önemli olabilir sizin için ama sadece birini seçseniz hangisini seçersiniz? En iyisi hangisi insanın kendini bir çok... Daha Fazla

Güncellemeler:
Vay be 160 kişi ankete katılmış :) Çoğu önemli ama tek bir tane seçecek olursam ben internet ve pc diyorum, hayatı ondan öğrendim, yabancı dili de ondan öğrendim, işim de bu alanda oldu, hem insan kendini hızlı geliştiriyor bütün bilgilere bir tıkla ulaşıyorsun, belki dışarda kurslara giderek veya kitaplarla 10 yılda öğrenebileceğim bilgileri internetle 2 yılda öğrendim. Üniden ve kitaplardan bile vazgeçerim internetten asla.

En İyi Görüş

• Aynı fikirdeyiz hemen hemen.Ama insanlar internete çok ön yargılı yaklaşıyorlar.Annemler mesela, ben bilgisayar açar açmaz hemen ilk çıkan sayfanın chat sitesi, evlenme sitesi falan olduğunu sanıyorlar herhalde :D

• devir internet devri zaten ama hala bunu farkedememiş insan çok, internet kullanıpta değerini anlamamış insanlar var hala.

• Kesinlikle öyle.Bence harika bir iletişim aracı.İnternet sayesinde her haber anında yayılıyor dünyaya.Eskiden her şey daha zordu..