Üniversite seçimi....

selam arkadaslar. tercihlerimde ıspartayı yazmak istiyorum.burada okuyan var mı? üniversite nasıl iyi mi?düzce üni. veya dumlupınar üniversitesinden daha mı iyidir birde yani bir fark var mı bu üniversiteler arasında

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ıspartanın halki esnafı cok boktan haberin olsun. tek dertleri ve asıl gelirleri ögrencinin ve askerin cebi. okul dört dörtlükte olsa asla orayı yazmam yerinde olsam. havası da hava degil yazın çöl kışın sibirya lanet olası yer. tozu topragı eksik olmaz. toprak yok zaten her yer toz kum...

0|0
    0|0
    • hadi ya öyle mi.uzak ztn baya bana ama okul iyiyse ön sıraya yazıcaktm.ama tabi yaşam koşulları da önemli. boşuna öne almayım o zmn

• dedim ya hic düsünme bile yazmayı degil ilk tercihin sonuncusu bile olmasın bence...

• anladım tesekkrler..

Erkekler Ne Diyor 3

• puanın başka hangi şehirlere tutuyor ?

0|0
    0|0
  • yer önemli değil önemli olan sana bir iş sağlaması ... boş yere gitme sakın...yazık 4 senen heba olur gider sonra...

0|0
    0|0
  • ısparta üni çok kolay yaz bence

0|0
    0|0
    • şehir olarak biraz uzak işte bana o sıkıntı:/

• hımm harbiden uzakmış ama diğer ünileri bilmiyorum fakat ıspartada geçmek kolay

• hm anladım

Kızlar Ne Diyor 1

• dumlupınarı sakın yazma çok kötü bir üniversite

0|0
    0|0
    • ne açıdan kötü

• sosyallik açısından birde yeni bu üniversite artı kütahyada çok sıkıcı bir yer pişman olursun gittiğine

• hm anladım sağol

Yükleniyor...