Arkadaşlar işin içinden çıkamadım ben ?

Arkadaşlar kum saati var onu anladım.. Su saati var hadi onuda anladım.. Ama nasıl oluyoda çimento saati olmadan duvar saatine geçilmiş aklım almıyo.. Dağılmayın konuşucaz

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• canım benim dur sana hikayesini anltayım. çok eskilerde insanlar kumla, suyla çakılla zmanı ölçer olmuşlar. her gün toz çamur kum kil perperişan haldelermiş, bu durumu farkeden isviçreli bir amca başlamış düşünmeye. ulan napsamda şöle temiz bir iş çıakrsam. tam eve giderken su değirmenini görmüş. ve aklına çarklar gelmiş. gitmiş marangoz nurinin dükkanına. ( nuri o dönem istanbuldan isviçreye göç etmiş tek insandır) uğraşmışlar uğraşmışalr diidnmişler. ve çok basit çalşan bir saat yapmışlar. ama saati yere indirnce çarklar duur vermiş. masaya koyuyorlar yok. olmadı. neyse bu adam o kadar çok çalşmış ki bir yorgunluktan bitmiş. evine giderken farkında olmadan küüüüt duvara çarpmış. sonra kafasında ampul belirmiş. gidip saati duvara çivilemiş. ve bakmışki saat çalışıyor. hahh tamam demiş. senin adın WALL CLOCLK yani duvar saati. sonra patlamış gitmiş :)

6|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...