Kapat

Zeytinli Rock Fast?

ne düşünüyoruz :)

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu rock olayını oldum olası anlamam. Müzik kısmı ayrı bir berbat ama kulak siten bir gürültünün tam ortasında deli gibi kafa sallamak insanı nasıl mutlu edebilir. Hele bir de rock ın cock vardı ki akıllara zarar. Afrika sıcaklarının çöktüğü yıldı. 50 derece sıcağın altında beyin zıplatan volume de rock müzik dinlemek akıllı insan işi degil. Hem o sahnedekilerin hali ne oyle? Yaratık gibi makyaj bir zenci aletiyle gırtlağını tahriş etmiş gibi bir sesle anırmalar. Arada sırada ''Evet gençler eğenliyor muyuuuuuuuuz diye ulumalar. Anırmak nasıl bir insanın içindeki güzel duygulara hitap edebilir? Gerçek rock dinlemek istiyorsan aç youtube elwes dinle.

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• yorumlarda yazılanlara bakma sen baya iyi ortam var. herkes oldukça arkadaş canlısı. hele ki arkadaş grubunla gidiyorsan yapacak çok şey var. ayrıca müzik bazı yorumlarda denildiği gibi kötü değil aksine muhteşem. her sene olduğu gibi bu senede gideceğim :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayatımın herhangi bir döneminde bile gitmeyi düşünmüyorum. Alakasız insanların gelip şarkı söylediği bir etkinlik.

0|0
    0|0
  • Foçada düzenleniyodu benim gittipimde. Gruplar iyi ve ekonomik di eğlenmiştim dün boyu plaj ve çarşı gezip sabaha kadar konserde eğlenmiştim. Ama ahlaksız boyutu çok. Çadırlarda uyşturucu ve seks kokusu net geldiği gibi vüvenlik sıfırdı. Girişte 3 gün boyunca öğrenciler açıkta kondom satıyolardı. Bunu açıkta yapıpta güvenliğin hiö birşey dememesi gerçekten ahlaksızca. Sırf bu yuzden gitmeyi düşünmüyorum. Ama epica ve lordinin performansı hala aklımda harikalardı

0|0
    0|0
  • Gitmedim hiç bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Gitmedim daha önce

0|0
    0|0
  • Hicbir sey.

0|0
    0|0
  • İple çekiyoruz

0|0
    0|0
  • İstanbuldan oraya gelemem valla hiç üşenirim

0|0
    0|0
  • Ne olduğunu bilmiyorum.

0|0
    0|1
  • Her sene yakınlarında tatil yaparım ama gidemedim bir türlü, ha eksikliğini hissediyorum mu? Diye sorarsan hayır tabi ki...

0|0
    0|0
  • tuzu fazla

0|0
    0|0
  • O ne oluyor?

0|0
    0|0
  • KS olarak gelioz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gitmedim hiç

0|0
    0|0
  • Tüm arkadaşlarım gidiyor da benim ilgimi çekmiyor o tür şeyler. Saçma ve gereksiz. 🙄

0|0
    0|0
Yükleniyor...