Gitarda Bareler Ne Kadar Zaman Aldı ?

Merhaba , aranızda gitar çalmayı bilen var mı ? Varsa barelerin ses çıkabilmesi ne kadar zamanınızı aldı ?

Güncellemeler:
Hayır anlamıyorum ki şu gitar akorlarını bulan neden bare gibi bisiy icad eder ? Kırk yıl düşünsem söyle bir şey aklıma gelmez ya. :/

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bare yüzünden gitarı bırakan çok insan var.Biraz istikrarlı ve tutkulu çalışmayla üstesinden gelirsin.İşaret parmağını "hafif" çapraz bir şekilde basmayı dene.Biraz zorlaman lazım ki parmak kasların güçlensin ve parmakların açılsın.Biraz düzenli ve istekli bir çalışmayla 3 ayını alır.Sonra kendine şaşıracaksın zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gitar hocası arkadaşım 1 ayı alır demişti

0|0
    0|0
  • çok düzenli pratik yapmadan 6 ayı buldu. 5 ayda tamamalayabilirsn

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadaşım 750 den gitar aldı birlikte başlıycaktık bu yaz mal kursa vercek parası kalmadı onu bekliyorum biraz para geçsin başlıycaz bu yaz ögrenmeye :D

0|0
    0|0
  • sana bir teknik göstersem 1 aya basarsın ama malum

0|0
    0|0
    • İyiymiş , denerim :)

• parmakların güçlendiğini hissedeceksin sonra perde kaydırarak git 4 3 2 1 diye olay bukadar

Kızlar Ne Diyor 4

• günde 15 dakika bile ayırsan yeter

yeter ki aksatma 3-4 haftaya halledersin

0|0
    0|0
  • Uzun süremi almıstı baya yaa.. Acıdan parmaklarımın uyustugunu bilirim.

0|0
    0|0
  • Düz basacam diye parmagim yamuldu cok sinir bozucu ya

0|0
    0|0
    • Evet benim de çok sinirimi bozuyor. Barelere bazen küfür ettiğim bile olur. :))

• O yuzden sadece arpej abidik gubidik parcalar caliyorum smdilik :D

• parmaklarımın su topladığını bilirim sonrada hevesim kaçtı bıraktım zaten duruyo gitar odada süs niyetine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...