Sevdiceğinizin sizden daha zeki, daha genel kültürlü ve bilgi birikimli olmasını ister miydiniz?

Sevdiceğinizin sizden daha zeki, daha genel kültürlü ve bilgi birikimli olmasını ister miydiniz? Böylesi bir durum çatışma yaratır mı ilişkilerde?

0|0
23|21

En İyi Erkek Görüşü

• daha zeki olabilir de , kariyeri hayati benden cok cok cok daha ileride olmamali. ondan bir adim onde kalabilmek icin kariyerimde ve maddi kazancimla, gerekirse 24 saat calisirim. geri kafalilik diye gelebilir ancak es olarak gordugum bir kadinin her kosulda maddi manevi guvenebilecegi guclu bir erkek olmayi tercih ediyorum ben.

0|0
    0|0
    • hangi kadın hanghi erkeğe ya da hangi erkek hangi erkeğe 100 percent güveniyor ki

• es olarak %100 guvensin yeter :) erkek olarak degil.

Erkekler Ne Diyor 20

• İsterdim bana bilgilerini aktarması , kendimi geliştirmek adına gösterdiğim çabalarda bana gönülden yardımcı olması çok güzel olurdu .

Birlikte olmak paylaşmaktır , her şeyi her anlamda paylaşmak gerekir , paylaşınca ilişkinin temeli daha sağlam olur .

0|0
    0|0
  • Benden daha zeki, daha kültürlü ve birikimli birisini isterim, zaten hayatımdaki en güzel ilişkim öyle birisi ile oldu. Onun karşısında susup kalmak başkasına laf anlatmaktan kat kat güzeldi.

1|0
    0|0
  • Keşke bu mümkün olabilse :D

0|0
    2|0
  • öle bi kadın bulsam anında kölesi olurum

1|1
    1|0
  • Öyle bir şeyin olması imkansız gibi bir şey kendi adıma

Sevdicek ara sıra Tekkende beni tokatladığında (ben izin veriyorum) ne isterse yapıyorum

0|2
    2|0
    • gerçek bi ilaheyle birliktesin, respect!

• Triplere girip arkadaş listelerinden silmeler falan

neyse

• profıl yazımla dalga gecmeler felan saçmalamalar neyse

• çok fazla uçurum yoksa neden olmasın..ama fark varsa zaten sorunlar kendiliğinden meydana gelir..anlaşmazlıklar..çatışmalar çıkar diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Kadın için olabilir fakat erkek için büyük bir yıkım olur.

1|0
    0|0
  • Olabilir vallahi sorun değil.benim kendime olan güvenimde bi eksiklik yok ki zeki,kültürlü,birikimli kadından korkayım.tam tersine cahil olmasını istemem

0|0
    0|0
  • Aksine kendimi daha fazla geliştirmek istememe de sebep olabilirdi.(Olumsuz anlamıyla düşünmüyorum)

1|0
    0|0
  • hiç farketmez:)

1|0
    0|0
  • Benden her konuda iyi olsun ama her fırsatta bunu yüzüme vurmasın.İşte mükemmel kadın budur.Allah sahibine bağışlasın.

Hayal aleminde yaşıyorum

1|0
    1|0
    • Öyle birşey yok malesef

• Onlar başkaları için geçerli.Mutlu olmak için başkasına ihtiyaç duyanlar için.Ben,beklentilerimle mutluyum.

• Peki öyle olsun

• zor hemde çok zor . (yani benim kadar zeki ve kültürlü olması.)

ama olursa tabiki mükemmel olur.

0|0
    1|1
  • İsterim, hem de çok... Onun yanında pişerim, yanarım...

1|0
    0|0
  • ciddi fark varsa eğer kısa vadede olmasa da uzun vadede sorun yaşanmasına neden olacaktır. Ben yalnızca sevgili olarak değil arkadaş olarak da bir şeyler öğrenebileceğim insanlardan seçerim.

0|0
    0|0
  • Erkekte sorun çıkmaz genelde erkkelerden kültürlü olan bayanlarda anlaşmazlık oluyor

0|0
    0|0
  • imkansızları istemem

1|1
    2|0
  • isterim ona yetişmekte isterim bence hoş olur

0|0
    0|0
  • ewt ıstrm. Bellı bı sewıyede olck ki mhbbt edebıleym.. Daha kültürlu olursada biseyler ogrenrz..

0|0
    0|0
  • Öyle bir ihtimal yok.

0|0
    0|0
  • istersın ama o bı noktada kopar evren surdukce kural bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• İsterim, hatta çok hoşuma gider.

1|0
    0|0
  • evet isterim. çatışma yaratmaz

ama gereksiz ukalalığı sevmem tüm birikimine rağmen abartmadan mütevazi olabilmeli

0|1
    0|0
  • kadınlar daha zeki bir eş ister ama erkekler istese de katlandıklarını çok nadir gördüm..

genelde "dırdırcı" diye etiketlemeyi seviyorlar.

1|0
    0|0
    • +1 Sanirim özgüven sorunu olan adamlar daha cok buna basvuruyor, oysa her sekil kendinden emin, bilgisine birikimine güvenenler adamlar farkli

• tabiki çok da hoşuma gider

0|0
    0|0
  • cok isterim tabi.ondan biseyleri almak ne kadar anlamli

1|0
    0|0
  • Ben isterim. Öyle insanlarla da beraber olurum. Sevgilim benden daha kültürlü ya da daha az kültürlü diyemem. İlgi alanlarımız ve işlerimiz farklı. Onun uzman olduğu ve entellektüelliğini konuşturduğu alan farklı, benimki farklı. Bence çatışma yaratmaz, ilişkiyi besler. Tabii karşısındaki kişi kıskanç ve haset değilse.

0|0
    0|0
  • çoğu şeyi isteyebilirim. bunu da isteyebilirim. istedim bile. ama onun beni kendine uygun görmeme ihtimali var. ama olsun istedim diye ne olacaksa. sonradan istememe ihtimalimin olmasına rağmen isterim ben böyle ara ara. bu sefer buna denk geldi. neyse.

0|0
    0|0
  • bi yerden sonra kompleks yapıyolar.

1|0
    0|0
  • Insanın gözüne gözüne sokup asagiliyorsa

En cahili odur ve gerek yoktur

1|0
    0|2
  • Daha birikimli olsun isterim , en azından denk olmalıyız...

0|0
    0|0
  • mümkün ise birbirimizden birçok şey öğrenelim ve mümkünse bu zekaya sahip olacak birey komplekslerden arınmış maslov ' un da dediği gibi kendini gerçekleştirmiş olsun. kim istemez böyle insanı hayallerle yaşıyoree...

0|0
    0|0
  • Niçin bi sorun yaratsinki tersine daha kulturlu bilgili olmasi seninde ondan birseyler ogrenebilcegin kanisini ortaya çikarir.

0|0
    0|0
  • Sevgilimin benden daha zeki olmasını isterim her zaman

0|0
    0|0
  • TABİKİ DE İSTERDİM...

0|0
    0|0
  • why not?

0|0
    0|0
  • Laf sokmayacaksa isterim tabi. Bir şeyler kaparım, öğrenmeyi seviyorum.

0|0
    0|0
  • Isterim..Catisma olacagini sanmiyorum..

0|0
    0|0
  • gelsin beni bulsun. hic sorun cikarmam.

0|0
    0|0
  • bnden her zaman bi adım önde olsun mümknse

0|0
    0|0
  • yaratmaz öğrenmeye çalısırım ondan bilgileri.

0|0
    0|0
  • Örtüşebiliyorsak neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • çatışmayacağıma söz veriyorum. bi buldurun be.

1|1
    0|0
Yükleniyor...