Kapat

KSCANLAAAAAAAAAAR SÖYELYİN BAKALIM SİRUS NEDİR?

Tabii ki goggle bakmadan goggle bakarsanız bir anlamı kalmaz bu sorunun.

Güncellemeler:
evearkadaşlar sorumun cevabını veriyorum sirius gökyüzündeki en parlak yıldız ve Kuran'da adı geçen tek yıldız ayrıca. Bu yıldız türkçe deakyıldız olarak biliniyor. Evet soruma doğru cevap sadece bir-iki kişiden geldi bende sözü ilber hocama bırakıyorum
O sixe hak ettiğiniz cevabı verir:)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sirius insanlığın geldiği yerdir. Atalarımız ordan gelmiştir buraya. Sirius A , Sirius B ve Sirius C'den oluşur. Kur'anda geçen Cennet orasıdır aslında. Dogon kabilesi özellikle Sirius'a tapar. Kabilede yarı çıplak gezen insanlar Sirius A ile Sirius B'nin birbiri etrafında döndüğünü bilmekte ve Ordan dünyaya gelenlerden bahsetmektedirler.

0|0
    0|0
    • söylediğinn inançla kurandaki islami inanaç biçiminin ço bir alakası yok aknak o dediğin yıldızlara tapanlar

• Peki bana açıklayabilirmisin şeytan nasıl cennete girebiliyor Hz Adem ve Havvayı kandırabilmek için.

• şartlara bağlı kalmak zorunda olan biziz allah değil

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Sirius bir bulut çeşididir. Gökyüzünde inçe tül gibi görünüş arz eder genellikle sıcak havalarda gökyüzünde bulunur, çöllerde çok yaygındır.

0|0
    0|0
  • Bir çeşit yıldızdı belirli bir zamanda bir gezegenin etrafında mı geziyordu öyle birşeyler tam hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Ne bilem.

0|0
    0|0
  • hiçbir fikrim yok bakmadan bilemedim

0|0
    0|0
  • sirius olmasın? sirus diye bir şey duymadım hiç bilmiyorum

0|0
    0|0
    • cahillik seviyeni ölçmeye çalışıyom

• öfff felsefeyle yeni tanışan insan kadar bayık bir tür yoktur :D ben itibar etmiyorum efenim felsefecilere bu sokratın düşüncesi. bu arada soruyu yanlış sormuşsun sirius yazacaksın sirus değil. sana sordum sirius diye yanıtlamadın

• hmm anladım ukala yeni tanışan insanmış

• Bir yıldız biliyom ama sirus değildi adı 😁

0|0
    0|0
  • Uydu degilmi hatirlayamadim

0|0
    0|0
  • Hotbird gibi bir uydu ismidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...