Gta V ve Watch dogs farkı...

Bu iki oyunu inceleyenler tercihini hangi oyundan yana yaptı?

Şahsen Watch dogs oyuncuya çok fazla detay ve seçenek sunmuş,Ubisoft Rocstar Games'in önüne bu atılımla geçebilir mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka rockstar tahtı bırakmaz diyorum..

0|1
    0|0
    • link

kanka bir izle.

Ubisoft gelinden daha iyi olmak isteyen bir elti gibi süslenmiş,yaldır yaldır geliyor

• Kanka sağlam oyun.. Listen mod" ları falan assasins" ten almışlar.. Nicko bellick efsanesini yıkacak adamlar :( sdfjfdgh

• yok böyle bir oyun dedirtti kanka bana watch dogs oyun oynamayan adamım ama çıktığı gibi yaldır yaldır bitiririm kdfljgkldf

Kızlar Ne Diyor 4

• Acaba gta v i benim pc kaldırır mı ben onu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • watch dogs bilmiyordum oda güzelmiş videosunu izledim sen birsey sormussun ama bende üstüne sana sorucam bunu pcye yükleyebilirmiyiz? gta gibi cokmu yüksek donanımlı olması gerekir? ve online oyunmu? ve bence geçebilirrr gibi :)

0|1
    0|0
    • online değil yukleyebilirsin pc ne ama gta 5 daha çok donanım ister.

• grafikoslar şahane,sağlam paylaşımsız ekran kartı ister işlemcinin de sağlam olması gerekir ^^

• Watch Dogs beni sarmadı
    hatta kızdım kendime cidden güzel yapmışlar ama niye sarmadı arkadaş

0|0
    0|0
    • Traileri süper de oyun beklenenin altında ben de GTA V'den iyidir sanmıştım da, tıraş :/

• Yıldız verdim, kaçtım.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tüm gta serisini oynamıs ve bitirmiş biri olarak söylüyorum.

Gta da arabaya kız atıyorsun en kötüsü :D o dediğin oyunda var mıbu söyle bakalım :D :D

0|1
    0|1
  • Güzel ama GTA formatına alıştık artık hikayeyi ve grafiği değiştirip önümüze koyup duruyorlar.Watch dogs yeni bir tarz ayrıca Ubisoft elini attığı her işte 1 numara olacak kapasiteye sahip

0|1
    0|0
  • denemedim bir deneyim assians creed den baska oyunalara fırsat gelmiyor =)

0|1
    0|0
  • GTA V kesinlikle.

0|1
    0|0
  • watch dogs neymiş ki geri kaldım baya

0|1
    0|0
  • Gta V tabikide bir oyunda özgürlük çok önemli

0|1
    0|0
  • watch dogs bayaa iddialı duruyor