Nedense eski şarkılar daha güzel sizce?

sen Allah'ın bir lütfusun gözlerimin nurusun seni gören şifa bulur gel de gönlüm şifa bulsun seni seven aşkı bulur gel de gönlüm aşka doysun biliyorum yüreğin beni ister o zaman bu bir çare neyi bekler geri gel de gül yüzünü göster burada bir garip seni bekler gel sevindir şu garibi gel de üzme bu garibi

aşk dediğin laftır derler sakın kanma onlara yalnız sevilmeyi değil bir de sevmeyi ara çok çabuk geçer o günler ...

kurşun adres sormaz ki yaktın beni en derinden depremlerde yine yüreğim yangınlar çaresiz...

bir ortak geçmişimiz var bir de hep açık yaralar kendine hatırlattığın fazla parlamış anılar...

yanarım yanarım gün geçer yanarım ah gecelerin hesabını kimlere sorarım..

sevdik sevdalandık gördük gör bağlandık böyle ayrı gayrı olmaz olmaz .dursa alam dursa dert etme derdin buysa böyle ayrı gayrı olmaz olmaz..lalalalalalom...

ah çok hoşlar di mi

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Güzel olan samimi sözler,

Eski şarkılar değil.

Bugün de, popüler günlük şarkıların arasından

Yıllar sonrasına kalacak şarkılar var

O zaman da bugünkü şarkılar için

Eski şarkılar ne güzelmiş denilecek :)

0|0
    0|0
  • Okurken bile zorlandim...Soyle birsey gunumuz sarkilari 2 3 kere dinleyince sıkılıyorsun ama eski sakilarda boyle degil...

0|0
    0|0
  • ahh 90 lar ahh hepsi çocuklugumun en güzel şarkıları hiç birini unutamıyorum ve halada dinlerim ^^

0|0
    0|0
    • yanlız sen daha küçükmüşsün ya nerden hatırlıyorsun ki bu şarkıları ama yinede güzel bişey hatırlaman :)

• hakan peker efsane

reyhan karaca sevdik sevdalandık

mustafa sandal jest oldu

tüzmen son rüya

bunlarda benden <3

• ya bende bilmiyorum ben daha ufakken dinlediklerimi hatırlıyorum ben de anlamadım nasıl iş neyse:)

• Buyur sana aşk şarkısı.. link

Diğerlerini çöpe at gitsin.

0|0
    0|1
  • Senin tarzın öyle demekki her kesin bir tarzı var..

0|0
    0|0
    • nasıl tarz

?

• 7 yaşındayım :D Hala ürkünç gelir o hikaye bana çok psikopatca şapkacı falan tipler ben hala ürkerim yani..

• değişik:)

• bi ara karam vardı sonra pencereyi aç perdeyi arala geleceğim riyalarına :D Hahaha

0|0
    0|0
  • doksanlardan mı ışınlandın idda bülteni verim geri git zengin olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...