Çılgın proje tartışmalarına nispet sizin çılgın projeniz ne?

Çılgın proje konuşuluyor heryerde.

Sizin çılgın projeniz var mı? Herhangi birşey için olabilir? Dünyayı kurtarmak da dahil :)

Ben mesela Bostancı'dan Kınalıada'ya yüzmek istiyorum bu yaz :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ilginç bir durum da bende var aslında bu daha çok yan proje diyebilirim. taksimde AN/AN kafe açmayı düşünüyorum. düşünsenize quantum dersi bitmiş , soruyolar " baba akşam nerde kutluyoruz cerenin doğumgününü ?" =cevap : An/An'da :)

-abi açım ne yiyelim?

-valla ben anandan bi çorba içerim ya.

-abi bi çay tavla nargile mi yapsak canım sıkıldı.

-olur hadi anana gidelim nargile çay 7 lira :)

hele bide reklamlar var :D

ananın dürümleri 10 numara

ananda bir çay alana bir şeker bedava :D

ananın çorbasını denedin mi ?

anan da her türlü bankamatik ve kredi kartı geçer

ananda 7/24 canlı lig tv

son olarak not: lütfen çalmayınız :D

0|0
    0|0
    • Anaa inşallah benim fikrimide çalmazlar ben dipnotu unuttum :D

Benimkine benziyor ama gerçekten ilgi çekici olur ya dimi benim ki daha güzel ama hıh :)

• hehehe :D

• Yok ben zarar edemem öyle hediye bedava falan :D Sen de bu gidişle zarara uğrar kapatırsın dükkanı :D

Kızlar Ne Diyor 2

• İleride bir gün kafe,lokanta,restoran gibi bir yer açarsam adını ''Zıkkımın Kökü'' koymak..

Düşünsene sevgilini arıyorsun aşkım nerdesin diyorsun zıkkımın kökündeyim yakınlardaysan gelsene hayatım diyor :) ahahhha ne güzel olur.İlgi çekici olur :)

0|0
    0|0
    • :D çocuğa yazık yaa. sonra görürsün sitede sevgilim bana zıkkımın kökündeyim dedi ne yapmam lazım diye konuyu

• Ya çocuğa gösterir kafeyi barışırlar :)

• bi benzeri bende var ekliyorum hemen

• Dışarda ya da otobüste yada başka bi yerde insan çok olduğu bi yerlerde hoş birisin bulup o beklemeden aniden öpmek :))öptükten sonra yüzüne bakıp gülümsemek ve eve dönmek :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Önce şu belediye otobüsleri bir mor renk olsunda ondan sonra mor otobüsler diye bir film ceviririz.

0|0
    0|0
  • yetenek sizsinizde jürinin karşısına çıkıp çomağı çekmeyi düşünüyorum "aha benim yeteneğimde bu ! " diye xD

0|0
    0|0
  • sorulalı 3 ay geçmiş ama ille de söylicem:

bütün bankaları, kredi kartlarını, faizle ve vadeli ne kadar iş yapılıyosa hepsini kapatırdım. ve devlet olarak finans merkezleri kurar, halka faizsiz borç verirdim. hatta hibe bile verirdim anasını satayım. maksat ekonominin kan emicilerini s..tir etmek bu ülkeden.

0|0
    0|0
  • Trakya Bölgesi'ne Las Vegas tadında kumarhane şehri kurmak.

0|0
    0|0
  • Osmanlı Devletinin filmini çekmek =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...