En iyi '' Ateistlik mi '' yoksa '' Tanrıya İnanmak mı ''

Yorumları görelim bakalım. :) Az çook tahmin edebiliyorum ama yinede bakalım kim nasıl düşünüyor görelim.

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• İnanıyorum ama çok günahım var. Ezan okununca utancıma gölgelere saklanıyorum. Ateist olmak vicdanım için daha cazip olsa da düşünce ile oturtulmuş sabit inanç sistemim var. Yani iyisi kötüsü yok, inanıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• inanmak insanın doğasında vardır .Allah a inanmak benim tercihim.

0|0
    0|0
  • Herkes kendine iyi geleni secmistir.. Ben Allah'in varligina ve birligine, Islam dininin hak olduguna inaniyorum ve benim icin en iyisi bu..

1|1
    0|0
  • ateist biri en iyisi Allah demez, inançlı biri de ateizm demez. soru saçma olmuş

benim için en iyisi Allaha inanmak

0|0
    0|0
  • en iyi önce insan olmak, ahlaklı olmak. karşımdaki insanda önce bunu ararım. ayrıca benim seçimim; Allah'a iman etmek :)

0|0
    0|0
  • allaha inanmak elbette . allaha peygamberlere meleklere kitaplara iman . allah ayırmasın.

0|1
    0|0
  • En güzeli öğrenmektir...

0|2
    0|1
  • pastafaryanizm.yaşasın yüce uçan spagetti canavarı !

1|0
    0|1
  • allah var

din doğru

0|0
    0|0
  • nasıl sorular soruyonuz siz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Allahsız, dinsiz, kitapsızsın anladıkta, kendi içinde yaşa be kardeşim, her açtığın soru bu tarzda, bu neyin nefreti..

0|3
    1|0
  • En iyisi putperestlik, çikolatadan putunu yap acıkınca yersin.

0|0
    0|0
  • Nobellik soru.

0|0
    0|0
  • En iyisi ikisine de şüpheci yaklaşmak. Çünkü bunun kesin ve net cevabını kimse bilmiyor. Bilmesi de mümkün değil zaten. Bir taraf hayatını peri masallarına inanmakla geçirirken, diğer taraf at gözlüğü takmışçasına kesin yargılı yaklaşıyor.

0|0
    0|0
  • lan ne biçim soru soruyonuz ya

0|0
    0|0
  • ne saçma sapan sorular ya

0|0
    0|0
  • İkiside değil Allaha inanmak Tanrınızda ateistinizde sizin olsun Allah bize yeter.

0|0
    0|0
  • Çok düşündünmü bu soruyu sormak için

0|1
    0|0
  • Saçma bir soru

0|0
    0|0
  • Teist bir deistim.

0|0
    0|0
  • agnostiklikten bir tat alamadım ateistliğe geçtim, yokmuş felsefesinde devam ediyorum :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...