Bi̇r kitap yazacak olsanız adı ne olurdu?

Yani eminim ki daha önce sorulmuş klasik bir sorudur..
Fakat çok merak ediyorum bir kitap yazacak olsanız konusu ve adı ne olurdu?
Kitap okumayı seviyor musunuz? Sizce de bambaşka bir dünyanın aralık kalmış kapısı gibi değil mi?

1|0
2054

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 53

• Aynen hayatta ilk 3 girecek en guzel seydir.
    Kitabim ismi
    Bitsin bu savas olurdu.
    Konusu gelin kaynana savaslarina cozumler

Kiral kitabim. Mesnevi yok boyle bir kitap on kere okudum yeminle

2|0
    0|0
  • Çok düşündüm ve kararımı verdim sürrtük sekkksüel. Bu kitabın adı ''Gece yarısı çalılığa zıçarken gtünü çalıya çizdiren aşıklar'' olmalı.

0|0
    0|0
  • Keşke hemen cevap verebilsem. Belki yalnızlık tuvali olabilir hani ilk aklıma geleni söyledim. Ama kitap oku kitap güzel şey :)

1|0
    0|0
    • Kitap okumak güzel şey 😍😋

• Tabi ki. İnsanlar kitap okumanın yararsız olduğunu düşünürler çünkü sabırsızlar her şeyin hemen sonuç vermesini isterler. Yok öyle bir dünya :) bir kitap okudum hayatım değişti demek istiyorlar ama öyle bir şey mümkün değil. Okuyacaksın belki yıllarca okuyacaksın ama arkana dönüp baktığında iyi ki okumuşum diyeceksin :)

• Hay aklınla bin yaşa 😂

• Yalanmış aşklar Yalanmamışlar lazım

1|0
    0|0
  • ben hikaye yazıyorum , fantastik roman türünde bir hikaye yazdım , hayata bakışımı anlatan , deneme tarzı , bir kitap da yazıyorum

0|0
    0|0
  • Dengesiz

0|0
    0|0
  • yazabilsem şiir kitabı yazmak isterdim

1|0
    0|0
  • eigler verilmese söylerdim /:

0|0
    0|0
  • Adı Denge olurdu. Hayatta her şeyin bir dengesi var ve o dengeyi bozan şeyler var. Ana sebebi ise insan. Hatta birbirlerinin dengesini de bozuyorlar. Bununla ilgili somut örneklerle hayatı kapsayan bir kitap yazmayı isterdim. Çaba var mı , hayır :D

0|0
    0|0
  • Yalnız Kurt

0|0
    0|0
  • isimsiz

0|0
    0|0
  • macera olurdu

0|0
    0|0
  • Konuya göre isim olurdu. Önce yaz, sonra oku ve isim ver.

1|0
    0|0
    • Ben bu soruyu yazdıgı kitabın içeriğiyle , kitabın ismini bağımsız oluşturan yazarların bunu yaparken ki düşüncelerini anlamak adına sordum diyebilirim :)

• Yok yok anladım. Ben de doktora yaptım. Akademik biriyim. Okurum, yazarım. Uluslararası 20 den fazla bilimsel çalışmam var.

• Ne güzel ^^

• Mucizem
    Yaşayamadıklarım ve Gülümsemelerim

(Evet uzun ama uzun süredir böyle olsun isterim.)

0|0
    0|0
  • Seçilmiş kişi

0|0
    0|0
  • Tolgagülün hayatı

0|0
    0|0
  • majeste ve diğerleri..

0|0
    0|0
  • içerik önemli mesela bakıyorsun gotham şehri anlatıyor, yüzüklerin efendisi yüzük savaşını, GOT taht düzenlerini anlatıyor içeriğe göre isim uyarlanabilir tabi

0|0
    0|0
    • İçerikle ismin bağımsız olduğu durumlarda var o nedenle sormak istediim

• evde 3000 kitap var hepsini okumasamda bence okuma alışkanlığı edinilmeli cidden çok cahiliz

• Herkes cahal

• Kitaplari. gidiklayan adam

0|0
    0|0
  • Atinı s**en kovboy 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...