Türkiyenin Sonu ne olcak ?

Sizce Akp kalmali mi ?

Gitmeli mi ?

Sebeb sayin.. benim kafam karisik Adamin cok iyi yapti seylerde var ?

Ama berbat olan seylerde var 'Tr özgür lük yok..

Düşücesini paylasani yok ediyorlar..

ama Dindar bir Tr icinde Akp olmali diyenlerde var..

sizin fikriniz ne ;)

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• meseleyi parti meselesine indirgeyerek düşünürseniz kim gelirse gelsin surekli aynı sorular sorulur. mesele parti değil ülke meselesi birlik olma meselesi. partiler gider gelir. cok takılmamak lazım. futbol takımı tutar gibi parti tutup siyaset oldugu sürece biri gider diğeri gelir. farkeden birsey olmaz. sana ne söylenirse ona inanırsın.

0|0
    0|0
  • yaptığı iyi şeylerden bahsetsen biraz?amerikanın uşağı olmak mı?ulkenın en ıyı kaynaklarını satmakmı?abd nın çıkarlarına hızmet etmekmi? ailesını sulalesını zengin etmekmi?demokrasıye,hukuğa tecavuz etmekmi?yalan soyleyıp halkı oldurmekmı?diktatörlükmü?binlerce ınsanın katılıne domalmakmı,vatana ıhanetmı?mıllı geliri yağmalakmı?ulkeyı bolmekmı?cumhurıyetten ve atatürkten ıntıkam almak silmekmi?halka hakaret etmekmi?racon kesmekmi?dın ıstısmarımı?özgürlüğü kısıtlamakmı?iranı model almakmı?vsvsvvsvsben hala yaptığı iyi şeylerden kastın ne anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Adamın anasına bacısına küfrediyorlar. Medya 'Shut Up Tayyip' diye manşet atabiliyor. Bundan büyük özgürlük mü olur? Düşüncesini paylaşanı nerede yok ediyorlar, bir tane örnek ver.

Gelen gideni aratır demişler. SSK'yı batıran Kılıçdaroğlu mu yönetecek TR'yi. Çok ararsınız AKP'yi. Ha yanlışları var yok değil, kötülerin içinde en iyisi yine Akp şu an.

0|0
    0|1
  • Eski hükümetler döneminde sivil askerdim , gözümle gördüğümü sana anlatayım, bir gece askeri birlikte eylence düzenlendi, bu birlik sadece üst düzey askerlerin aileleri için tatil yaptıkları bir yerdi, ve ne oldu biliyormusun devletin parası ile eğlence düzenlediler izmirden dansöz getirttiler, yani devletin parası ile masada karı oynattılar ama o vakitler doğudaki askerlerin celik yelek giyebilmeleri için bütceden 100 milyar o zamanların parası ile büyük para ve bütcede acık oldugunu ileri sürerek askerlerimize bir celik yelek alamayan devletin parası ile masada karı oynattılar şimdi o kampın komutanı ve bir kaç yandaşı içeride, eee öyle heronlardan askerlerimizin ölümünü izleyip rakımasalarında karı oynatırsan varıcagın nokta rezillik ve hüsran olucaktır.

0|0
    0|0
  • Adam bölücülük yapıyor sokaklara eli palalı insanlar gönderiyorlar polis istediği gibi elinde silahla adam öldürüyor. aynı gün çıkıp yargı gereğini yapacak deniliyor ve o kişi serbest bırakılıyor.

Bundan büyük özgürlük rahatlık dikdatörlük mü olur?

Ülkenin ekonomisi sıcak parayla yürüyor üretim yok.. daha satacağı kaynak birşey kalmadı ormanları parkları bahçeleri satıyorlar.

Ermenistan bugün Türkiyeden toprak istiyor bu adamlar nasıl cesaret ediyorlar buna kim izin veriyor?

0|0
    0|0
  • Iyi yaptığı şeylerde var ama bu adam ülkenin dinamikleriyle oynuyor halka zulme ediyor ülkeyi parça parça satıyor ve saf çoğunluk olduğu için istediği herşeyi yapabiliyor. Bu adamın iktidarligi bitmeli. Artık siyaset degilmeli. Inşallah tgb nin kuracağı parti tutar da bu adam iner ve ülkenin. Geleceğini ülkenin gençleri belirler

0|0
    0|0
  • bende merak ediyorum soruyu çıkarken güncelleştir hakve eşitlik partisine vericem büyük bir ihtimal ama gene bir bakıyım daha siyasi görüşüm oluşmadı

0|0
    0|0
  • Akp s..çtı resmen

0|0
    0|0
  • akp'yi günahım kadar sevmem ama diğer 2 partiyle karşılaştırınca nur nimet. chp ya da mhp gelse ülkeyi düşünemiyorum

2|0
    1|0
  • Milleti dinden imandan soğuttular

Türkiyede dinsizler çoğaldı bunlar yüzünden

inşallah gider vermeyin la şunlara oy felan

gavur memleketi yaptılar :D

0|0
    0|0
  • bu ülke ne çektiyse dindarlıkla geçinenlerden çekti, bazı kesim cahilleşti, bazı kesim bunları görüp dinden soğudu

0|0
    0|0
  • defol gitsinler bu iktidardan ve ülkeden hepsinden nefret ediyorum iktidarı ve iktidar yanlısı insanları kıyma makinasından geçirip param parça edene kadar doğrasam kanlarını içsem doymam

0|0
    0|0
  • Gitmeli kesiinlikle ülke normale döner hic olmassa

0|1
    0|0
  • tr nin bir yere gittiği yok.bozuk plak gibi aynı şeyleri söyleyip söyleyip durmayın.28 şubatçılar cuntacılar başörtümüze el uzatırken namusumuz gidiyor diye niye ses vermediniz?

şimdi çıkmış konuşuyosunuz.

0|0
    1|2
  • bu ülkeden adam olmaz

0|0
    0|0
  • İnadına Chp ,Akp uşak olmuş Mhp sırlara karışmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• takdir ettiğim tek yanı başörtüsü konusunda. zaten birçok oyuda ordan kazandı. onun dışında karından cok zararı oldu. ama ne yazıktır ki, koskoca Türkiye'de bir tane düzgün parti yok. Allah sonumuzu hayreylesin, gidişat hoş değil.

1|0
    0|0
  • yaptigini soyledigi iyi isler hmmms. belediyelerden bahsetmiyordur herhalde. kucuk yerlerde benim gordugum kadariyla yeni baskanlar yok. oranin halkinin zengin aileleri. doguda hala agalar aliyor. don dolas aynilari. parti isimleri degisiyor.

iyi islerden kasti ekonomiyse cok gulerim o ise. disaridan gelen sicak parayla donmez o isler. fed stock alisini keser dolar elinde patlar. uretim yok. gdp yuksek neden yuksek? parsel parsel sattigi icin olabilir mi? yoksa turkiyede uretim var da benim mi haberim yok. insanlar issiz, hala daha uc bes cocuk kafasinda. makarnayla komurle cocuk mu buyutulur? haydi uretim cok super falan diyelim. gayri safi milli hasila galiba gdpnin turkcesi.

ekonomi halkin refahi hakkinda bilgi verebilecek bir alan degildir. ekonomi bir ulkedeki isci olumlerini, kadin, bebek olumlerini, suc oranini, gelirin dagilimindaki adaleti, okuma yazma oranini, hatta sanat alanindaki gelismeleri anlatmaz.

ekonomi insan mutlulugunu belirlemez. hala bu kafada olan zavallilar var evet.

0|0
    0|0
  • yasayıp göreceğiz

0|0
    1|1
  • Kalmamalı.

0|1
    0|1
  • Adam kendiyle çelişiyor bir kere ne beklersinki

0|0
    0|0
  • Dindar ve düzgün yönetilen bir Türkiye için tek bir partiyi gerekli görüyorum o da MHP.Diğerlerini istemememin sebeplerini saysam bitmez,polemiğe de giremem o yüzden uğraşmıyorum.

0|0
    1|0
  • Benim için farketmez. Hepsi aynı bok nasılsa.

0|1
    1|1
  • bence yeterince kaldı e sonuç ? ''0'' ..

MHP Gelse...

0|0
    0|1
  • Cehennemin dibine gitsin isterim ama onun yerine gelecekler onu mumla aratacak biliyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...