Sizce yaşayan en iyi aktör kim?

Bana göre yaşayan en iyi 4 oyuncuyu ankete koydum eğer başkası diyorsanız yazın ama Sylvester Stallone,Arnold Schwarzenneger ya da Jean Claude Van Damme diyenleri terlikle kovalarım valla :DD

• Tom Hanks
    20% (12)20% (9)20% (21)Oy Ver
  • Al Pacino
    28% (17)39% (18)33% (35)Oy Ver
  • Robert De Niro
    20% (12)20% (9)20% (21)Oy Ver
  • Jack Nicholson
    15% (9)7% (3)11% (12)Oy Ver
  • Diğer
    17% (11)14% (7)16% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Diğerlerine de saygı duyarım ama Tom Hanksi seçenler oyuncudan anlıyorlar :DD

0|0
13|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 21

• Robert De Niro

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Leonardo Dicaprio

1|1
    0|0
  • morgan freemanda olabilir

0|1
    0|0
  • de niro

0|1
    0|0
    • iyi seçim ama bence tom hanks ve al pacinonun gerisinde biraz özellikle tom hanksin :DD

• denzel washington , robert de niro , john travolta, angelina jolie

0|1
    0|0
    • angelina jolie ve aktör :DDD ilk ikisi iyi ama jon travolta bu ankete zayıf kalır sanki biraz

• benim için muhteşem bir oyuncu. denzel washington ı neden koymadın ankete

• 4 kişi yazabiliyordum anca onları seçene kadar da ne kadar düşündüm çok iyi oyuncu ama ankettekiler kadar değil

• mel gibson nerde?

0|1
    0|0
    • kardeş daha yazamadığım bir sürü aktör var seçmek zorundaydım bazılarını

• zaten tom hanks dedim. 2si de aynı benim için

• aynen tom hanks benim de favorim ankete koyamadığım daha ne aktörler var yaa:clint eastwood,sean connery,mel gibson,harrison ford,kevin costner,johnny depp vs. daha bir sürü aktör

• Robert de niro

0|1
    0|0
  • Jack Nicholson

0|1
    0|0
  • Norman Reedus. <3

0|0
    0|0
  • al paçino al paçino yanakları gül paçino

0|1
    0|0
  • Robin Williams'ı es geçmişsin seçeneklerde arkadaşım

0|1
    0|0
    • evet o da iyi aktör

• hakkını verdiğin için sağolasın :)

• önemli değil :DD

• Jack Nicholson bambaşka bişey

0|1
    0|0
    • o adamın üstüne psikopat rolü yapabilecek kimse yok yolda görsem korkarım :DD

• tabiki cüneyt arkın

0|1
    0|0
    • türk sineması için olsa birşey demem ama hollywood için biraz iddialı sanki :DD

• ok atarak helikopter patlatabilen hollywoodun kokuşmuş sahtekar şişme kas kullanan oyuncularından bin kat daha iyidir ve holylwooddan nefret ediyorum -_-

• saygı duyarım

• Robert De Niro

0|1
    0|0
  • tom hanks hariç listedekilerin hepsi 1 numaradır

0|0
    0|0
    • tom hanks hariç mi :DDtom hanks bana göre bir numara sen filmlerini izlemedin galiba sadece forrest gumpdaki oyunculuğu bile yeter

• al pacinonun üstüne yok zaten karizma konusunda ama oyunculuk karizmadan ibaret değil adam müthiş bir yetenek onun özellikle forrest gumpda yaptığı rolü kimse yapamaz bence

• güzel film 2 3 kere izlemişimdir evet

• Sylvester Stallone bu tip oyuncular dövüş filmleri ustaları oyunculuklarıyla degil dövüşleriyle meşhur Al Paçino diyorum...

0|0
    0|0
  • aamir khan'ın filmleri on numara onun dışında jim carrey ile jhonny depp usta diğerleri hikaye

0|0
    0|0
  • tom cruise

0|0
    0|0
    • en sevdiğim aktördür idolümdür kendisi ama en iyisi değil bence ama ilk 5e girebilir

• cüneyt arkın :(((

0|1
    0|0
  • al paçino,robert de niro, robert dowley jr, bruce willis

0|0
    0|0
    • ilk üçüne bir şey demem de bruce willisi beğenmiyorum

• sende hiçbi aksiyon yıldızını beğenmiyosun ya, adamın mimikleri, ifadeleri dikkatimi çekiyo, bazen maço bir adamdan çocuksu bir adama dönüşüyo, bide mimiklerine hayran olduğum biri daha var till lindemann eminim oyuncu olsaydı en iyiler arasında olurdu

• :DDD yok ya ben üstte yazdığım üç kişi bir de bruce willis dışında hemen hemen tüm hollywood aktörlerini severim

Yükleniyor...