Sylvester Stallone hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce de berbat bir aktör değil mi?Ne biliyim adamda mimik denen bir şey yok :DDD

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• kendisinin suratında tonla botoks var mimikleri ondan felç

0|1
    0|0
  • o adam o surat ifadesiyle meşhur ama :D

0|0
    0|0
    • ya adam bildiğin odun yani :DD onun gibi yeteneksizler çok ilgi görüyorlar ama edward norton gibi bir yetenek abidesi geri planda kalıyor enteresan :DD

• nev'i şahsına münhasır bir insan

0|0
    0|0
  • berbat bir aktör mü? carpılırsın :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok saygı duyuyorum bu yaşta bu enerji çok önemli bir örnek

0|0
    0|0
    • eğer o yaşta enerji arıyorsan karadenizdeki insanların hepsi öyle bu onun iyi bir aktör olduğunu göstermez :DD

• benim adamım arnıld sivastanegezer link sahneye bak baba burda pek görünmüyor ama olsun :D

0|0
    0|0
    • yeteneksizin biri de o bir tek terminatör serisini seviyorum o da iyi bir oyuncu olduğundan değil adam harbiden robot gibi olduğu için o rolü iyi oynadı yoksa oyunculuk onun işi değil :DD

• bende terminator serisi filmlerini birde bu predator'ı seviyorum bu çatışma sahenesi çok fena bizimkiler yıl 2013 oldu daha böyle bir sahne çekemedi amk :D

• valla sahnelere bir şey diyemem de oyunculuk konusunda bilemiycem

• Mimikle olsaydı, Türkan Şoray Dünya starı olarak ilk sırada yer alırdı.

link

Ağladım mk daslşkdlişa

0|0
    0|0
    • kadın türk sinemasının sultanı daha ne olsun

• cx soğudum zaten şişiriyomuş iğneyle kendini dopingçi p**evenk

• adam insanlıktan çıkmış ya

• aksiyon için fazla oyunculuğa gerek yok demek ki

0|0
    0|0
    • nasıl gerek yok aksiyon filmlerine ödül verilmiyor mu tom cruisea brad pitte baksana

• genel anlamda dedim, genelde kaslı iyi dövüşen tiplerde fazla oyunculuğa önem verilmiyo da, aksiyon yıldızı için genelde kamera önünde dövüşürken, savaşırken iyi görüntü verenler aranıyo, yanlışmıyım

• kardeşim haklısın zaten paralel görüşteyiz işte bu adam da o da yok o dediğin de bir yetenek ama yok bu adamda

• İlk aklıma gelen rocky filmi...

0|0
    0|0
  • adamın adı marka

0|0
    0|0
    • adamın umrundamı senin onu sevmediğin?

dunyada o ismi bilmeyen yok

senin onu sevmediğin onun kaliteli bir oyuncu oldugunu degiştiremicek

• hacı sen hiç tom hanks al pacino robert de niro jack nicholson filmleri izledin mi izle de oyuncu gör ne kalitesinden bahsediyosun sen her ünlü olan başarılarıyla mı ünlü oluyo amk

• beren saat'te de yok ama karı çok popi

0|0
    0|0
    • ben tek yeteneksiz o demedim ki ama yine beren saat güzelliğiyle falan bir yerlere geldi bu adamda yetenek yok yakışıklılık desen yok karizma desen yok anlamadım arkadaş nasıl bu kadar popüler oldu bu mal :DD

• o da kaslarıyla geldi işte :)

• ya bir yere geldiği falan yok adamın çoğu filmi hep en kötü seçildi oyunculuk yönetmenlik falan sadece oyuncudan anlamayanlar arasında popüler bir adam :DD

Yükleniyor...