...kişi ve işi... (Ne kısası! Kelime oyunuda mı yapmıyağğh!)

Azizler, paşalar, hanzadeler...

Kişinin kişisel görüşü ve tercihleri (siyasi, dini, felsefi) ile yaptığı işi birbirinden bağımsız görüp ona göre mi değerlendirirsiniz, yoksa kişinin görüşleri size uygun değil ise, bir daha o iş için ona uğramaz mısınız?

Misal; siyasetçiler, sanatçılar... Hatta, kuaförünüz, bakkalınız...

Hepinize cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• farketmiyor yahu benm için

ikisindende örnek alıcagım bir suru sey vardır sonucta

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kuaförümün siyasi görüşünden bana ne yahu saçımı yapsın yeter.

Düşüncelerini yansıtacağı bir ortam oluşmaz zaten.

0|0
    0|0
    • Orada tüm hizmet sektörünü kapsamak adına örnek vermiş idim, ama o kelimeye takılmak sizin tercihiniz.

İyi günler.

• düşecek işime göre değişir..

0|0
    0|0
    • Bence sizin bu çıkarcılığınızdan ötürü kimseye laf etmeye hakkınız yok. Nokta...

• Bu da bir düşünce tabi..

Doğru mu ?

- Tartışılır..

• bazılarının dilinden siyaset düşmüyor,hele ki siyaseti kullanarak insan ayırdığını görürsem benim o yerde işim olmaz.duruma göre değişir aslında kimseyi görüşüyle yargılamam ama karşımdakinin yargıladığını görürsem iletişimi keserim onunla ;)

0|0
    0|0
    • Kişi sadece görüşünüzü yargılıyor ise..?

Şöyle örnek vereyim: Sagopa Kajmer'in sürekli dini içeriğini doğru bulmayı, müziğini ve söz kullanma sanatını doğru buluyorum... Bir kafir olarak dinlemeyeyim mi?

• Tüm hizmet içeren meslekleri belirtmek için, farazi iki meslek yazdım...

• sanatçılarda durum değişiyor dediğim gibi görüşlerini beğenmiyorum ama müzikleri hoşuma gidiyor ;) göreceli bir şey aslında..

• güleryüzlülüğüne..veresiye yazmasına..saçlarımızı ucuza kestirmesine..siyasette temiz insan olmasına..oyunculukta ikna kabiliyetine bağlı..ergun plak'a kıymayalım :))

0|0
    0|0
  • bazen , duruma göre değişiyor .

0|0
    0|0
  • Calistigim yerde ne inanc ne de siyaset anlaminda bir uyumum var ama ben patronumu ve arkadaşlarimi severim.hatta onlarin ortamlarina da katilirim..vs.hic rahatsiz olmuyorum.aksine cok kiymet verdigim insanlar var.

0|0
    0|0
  • radikalleşmedikçe etkilemiyor. herkesi sevmek mümkün değil ama herkese hoşgörülü yaklaşmak mümkün..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir günde dinden inançtan bağımsız bir soru sor be..

0|0
    0|0
    • 1) Soruları "şikayet et"menizi sağlayan bir özellik site içinde mevcut.

2) "Bağımsız"lık durumunu vurgulayan bir soruda bile bir duruma bağlılık aramak ancak size yaraşır.

3) Bunların dışında sizden emir alacak değilim.

• İlerisinde düşünmem gereken bir şey mi vardır?

Sırf siz beğenmiyorsunuz diye kendimi engelleyecek değilim. Sorularım devam edecektir.

Beğenmiyor iseniz, şikayet edersiniz, cevap verip de soruma prim sağlamazsınız. Bunlar dışında siz de ben de bir şey yapamam.

İyi günler.

• Sırf benim için değil Ya da sırf ben dedim diye değil. Kendiniz için bazı kısıtlayıcı kurallar için ileriyi düşünüp konuşun.

• ben adamlığına bakarım çok ateist olup ta 10 numara adam olan gördüm ama çok da müslüman geçinip te gıybet eden deikodunun dibine vuran yaftalayan ! o yüzden adamlığına bakarım gerisi hikaye

0|0
    0|1
    • Hep dedim ve vasıtanız ile yine diyeceğim: Dinler ile ahlak birbirinden tamamı ile bağımsızdır. Kişi dindar olup ahlaklı olabilir, dinsiz olup da olabilir; kişi dinsiz olup ahlaksız olabilir, dindar olup da ahlaksız olabilir.

• tamamıyle başkasına zarar vermekle alakalı yoksa banane fikrinden zikrinden dikkat edersen özellikle dedikodu dedim başka mevzulara girmedim .

• Anladım. :)

Yükleniyor...