Dinlemekten en zevk aldığınız klasik müzik sanatçısı kim ?

Klasik müzikte ben tchaikovsky Mozart beethoven ve gunümüzde argo part ve philip glass dinliyorum leonard Cohen eserleride bir hayli hoş sizin favorileriniz kimler ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Klasik müzik sevmem pek ama Linsdey Stirling keman dinlemeyi severim.

0|0
    0|1
    • Her kulağa hitap etmez çünkü

• Evet öyle.

• yine eksilenmişim vay anasını :D

• bach,vivaldi

0|1
    0|0
  • farid farjad

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• elimde neredeyse 50-60 kadar klasik muzik albumu var ama artık hiç zevk almıyorum.zaten cogunuda sadece bir iki kere dinlemişliğim var

herkesin bildigi omuz üstü insanların muzikleri aklımda daha cok bach mozar bethowen vivaldi coralli gibi sanatcıların tınıları geliyor onların da bir kac parcası yani

barok dönemi sanatcılar artık bitti

0|1
    0|0
    • Ne acı değil mi yeni yetmeler bağırıyor artık kulağımıza konservatuarı sıça sıça zorla okuyor atıyor kendini sahneye performansı bitince gidiyor evine alem tuvalette kokain çekerken yakalanıyor yaka paça götürüyor bir tanesi burada kazanıyor parayı gidiyor amerikada yiyiyor rep müziği sever misiniz deseydim bir sürü it kopuk dolardı buraya şuraya bak sonrada insanları küçümsüyorsun sen zaten küçüksün ben sadece olanı söylüyorum herneyse cevabın için sağol

• David Garrett'in yorumları hoşuma gidiyor. Eskilerden klasik müzikte herkesin bir tarzı var zaten özel bir tercihim yok :)

0|1
    0|0
  • Ban ki-moon

0|1
    0|0
  • Müzik değil ama dinlemekten zevk aldığım şey : link

0|0
    0|2
  • şu sıralar Yanni

0|1
    0|0
  • kesinlikle BAL ...