Kendimi geliştirebileceğim yönde kitap önerisi olanlar?

kendimi geliştirmek için bilgimi ,kültürümü bana kitap önerebilcekler var mı? klasklerden istemiyorum mesela ilginç bilgiler ansiklopedisi tarzı olursa sevınırım tesekkürler simdiden

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• okumanın sonu yok. birşeyler oku kişisel gelişimlerden biraz uzak dur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gördüğüne asla inanma

Avucumdakı kelebekler

0|0
    0|0
  • osho- hangi kitabını okursan oku, ben başarılı buluyorum

1|1
    0|0
  • bi tür söyleseydin iyiydi.. tarih, astronomi, eğitim, psikoloji, ekonomi.. ilgilendiği alan ney ona göre kitap önereyim

0|0
    0|0
    • her konudan bilgim olsun ıstıyorum ben sıkmadan okuyablcegm.mesela tarih olarak muhtesem süleyman ve hurrem sultanın kıtabını aldm sıkıcıydı braktım.akıcı olmalı

• o zaman şöyle söyliyim ben şu sıralar beden dili üzerine kitap okuyorum. ilgimi çekti çünkü beden dili okumak bir anlamda düşünce okumaktır.

• guiness rekorlar kitabı oku :)

0|0
    0|0
  • İlginç bilgileri öğrenerek ne kazanırsın ki klasikler dururken oscar wilde dostoyevski tolstoy bunlar beynini geliştirmene yardımcı olur

0|0
    0|0
  • ilmihal olabilir

1|0
    0|0
  • Seadet-i Ebediyye Tam İlmihal.

1|0
    1|0
  • Kur'an-ı Kerim oku yok başka türlü bişey istiyosan Ahmet Şerif İzgören kesinlikle

1|0
    1|0
  • Montaigne'den başla.

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler - Davam . Böyle Buyurdu Zerdüşt - Nietzsche

0|0
    0|0
  • turan dursun - din bu

1|0
    1|0
  • brave new world , the doors of perception , içimizdeki şeytan

0|0
    0|0
  • filozofların hayatını oku mesela

0|0
    0|0
  • das kapital

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle Erdal Demirkıran ın kitaplarını okumalısın çok işe yarıyor .'Ben dünyanın en akıllı insanıyım , Adam dediğin benim gibi olur,Sadece aptallar 8 saat uyur ' özellikle bunları tavsiye edebilirim .

2|0
    0|0
  • link Kitap güzelde akıcı değil, şimdi birkaç sayfa okursun bırakırsın , 15-20 sayfa ötedeki başka başlık ilgini çeker okumaya başlarsın ama ilginç şeyler fazlasıyla .

0|0
    0|0
  • Atilla ilhanın bir çok kitabı bilgi hazinesidir. ordan girer burdan çıkar bir bakarsın binbir çeşit şey öğrenmişsin..

0|0
    0|0
  • eğer tarzın belliyse her görüş her düşünceye ait kitabı oku sen fark etmeden hepsi birşeyler katar sana. ama simyacı yı mutlaka oku derim

0|0
    0|0
  • erdal demirkıran okuyabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Cahillikler Kitabı nı oku

0|0
    0|0
  • hakan günday kitapları

0|0
    0|0
  • Gelişim diyor :D siz İmnihal diorsunuz :D :D Psikoloji serileride iyi oluyor Sigmund Freud iiiidir

0|0
    0|0
  • pratik soru çözme teknikleri derim çok iyi :))

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem amerikan tarzı kişisel gelişimlerden uzak dur şöyle düşün hayat bir 100 m yarışı ise hep kazananı gösterirler ama arkada kalan 8 kişi daha vardır ve senin bu 8 kişinin arasında olma ihtimalin daha yüksek bu yüzden benim ilgi alanım ama sana felsefe tarzı kitapları öneririm

1|0
    0|0
Yükleniyor...