Kapat

Kitap Okur musunuz? OKURSANIZ hangi tür okursunuz?

Ben genelde tarih okurum, bu konuda ciddi anlamda zaafım vardır. Peki ya sizler?

Kitap Okur musunuz? OKURSANIZ hangi tür okursunuz?

Güncellemeler:
Şu an okuduğum kitap Sun Tzu Savaş Sanatı,

Sizde okuduğunuz kitap varsa belirtin :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok severim tür önemli değil içeriğini beğendiğim her kitabı okurum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• HAFIZA Leonardo Patrignani güzel ve değişik bir kitap

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Psikolojik ve kişisel gelişim üzerine kitap okumayı severim de uzun zamandır okumaya fırsatım olmadı.

0|1
    0|0
  • Dünya klasiklerini tercih ediyorum genelde. Ama Rus edebiyatına karşı ayrı bir ilgim var.

1|1
    0|0
  • Aşk romanları haricinde her türü okurum genelde.

0|1
    0|0
    • Aşkı filmlerden, kitaplardan ziyade gerçekte tatmak lazım :) Ben de pek okuyamam.

• Aynen öyle çünkü bu sefer insan filmlerde gördüğü aşkı arar hale geliyor ve bulamayınca da büyük hayal kırıklığı yaşıyor.
      En son polisiye okudum bu arada.

• Anladım polisiyelerde güzeldir, ben genelde siyasi düşünen biri olduğum için bu sebeple tarih hem gelişmem hem de fikir sahibi olmam için işime çok yarıyor :)

• Tarih iyidir.

0|1
    0|0
  • Tarihi polisiye ve dünya klasikleri seviyorum özellikle Rus ve Fransız yazarlar çok iyi 😊 Orhan Pamuk ayrı bir önemli benim için 😊

0|1
    0|0
  • polisiye gerilim
    Tarih
    Seyahat

0|1
    0|0
  • okumam tek okudum sey wc yazisi😂😂

0|1
    0|0
  • felsefe

0|1
    0|0
  • polisiye gerilim severim. tarih de osmanlı tarihi olmadığı sürece sıkılmadan okuduğum bir tür.

0|1
    0|0
  • Tarih haric hepsini okurum😂😂

0|1
    0|0
  • Biyografi ve psikoloji severim

0|1
    0|0
  • Roman okumayı seviyorum daha çok psikolojik gerilim

1|1
    0|0
  • hobilerimden biridir kitap. dostumdur desek daha iyi olur.. daha çok fantastik türü okurum.

0|1
    0|0
    • Evet kitap insanın dürüst ve sıkı bir dostudur. Onunla yanlış yola gidilmez, hep dostuna bir şeyler öğretir.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...