Fotoğraflarda fotojenik çıkar mısınız ?

Fotroğraf çekindiğinizde resimlerinizi sosyal ortamda doğal halinizlemi kullanırsınız yoksa üzerinde oynama falan yaparmısınız resim programlarıyla photoshop vs yoksa doğal halım 10 numara mı diyosunuz ?

• Evet cok şotofenıgımdır doğalım
    A seç
  • Resimlerde hiç iyi cıkmam genelde ustunde oynarım
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2111

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 11

• Resimlerde oldukça çirkin, çıkıyorum. Photoshop gibi programları kullanmadığımdan ya olduğu gibi atarım PCye ya da hiç atmam.

0|0
    0|0
  • fotoğrafçıyım, her insan fotojeniktir. ama kimisi poz vermeyi bilir kimisi poz vermeyi bilmez. poz vermeyi bilmeyenler fotoğraf makinasına saygı duyan, önünde heyecanlanan insanlardır. onalrı farketmeden çekerseniz saygı ve sevgi dolu bir fotoğraf çekmiş olursunuz. belki de dünyanın en fotojenik yüzü, şuanda bu soruya "hayır hiç fotojenik değilim ben" diye cevap yazan bir beyde veya bayandadır... :) gülümseyin...

0|0
    0|0
    • hocam foto cekınırken kasılma gelıyo yanı ne yapmak lazım doğal durmak ıcın bı doğallık yakalamıyoruz yaw

• fotoğrafta kasılma gelen sizsiniz. bana gelmiyor öyle bir kasılma. sordunuz cevap verdim. fena mı ettim :) çekilirken de "alt tarafı fotoğraf" derseniz iş çözülecek kasılmış pozlarınız tarihe geçmeyecek. :)

• eyw hadı bakalım denıcez saolasın :)

• oynama yapmam amma fotojenik değilim

0|0
    0|0
  • oynama falan yapmam. zaten fazla fotoğraf çekinmeyi sevmiyorum. fazla fotojenik de çıkmıyorum.

1|0
    0|0
  • aynadaki bensem fotodaki kim durumundayim :)

0|0
    0|0
  • Resimlerde hiç iyi cıkmam genelde ustunde oynarım

0|0
    0|0
  • çok fotojeniğim bak fotoğrafıma

0|0
    0|0
  • yok abi her türlüde meymenetsiz cıkarım sağdanda desem soldanda desem tip yok bende

0|0
    0|0
  • Yok ben mal gibi çıkıyom :(

0|0
    0|0
  • hayır çıkmam

0|0
    0|0
  • her halimle iyiyimdir :) isyter prof makine olsun ister telefon olsun nasil ciktiysam oyle kalir uzerinde herhangi bir oynama yapma ihtiyaci duymuyorum instagramda felan paylasirken ufak tefek oluyor tabi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...