Halil Sezai bu kadar isyan içindeyken nasıl oluyor da elini kolunu sallaya sallaya geziyor?

Nasıl oluyorda elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Bu ülkede laf söyleyenin başını koparttıkları şu günlerde nerden geliyor bu adamın torpili? link

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• şunu söleyim benim bu derdim ne yağan yağmurdan ne yalancı sonbahardan ne bomboş sokaklardan ayrıca kırılmış her yanım kaybolur zaman saçlarında e durum böyleyken gözlerim sokaklarda işte bu durumunda sebebi İSYAN...

sonuç olarak; geriye bir avuç yalan beni bu derde sen attında gittin ya kafam hep DUMAN

0|0
    0|0
  • Niye onunla uğraşıyorsunki ...

0|0
    0|0
  • Çok bağırıyor bu adam ya:/

0|0
    0|0
  • Ben burada Number of the Beast dinlerken, başka insanların Halil Sezai dinlemeleri bana yapılan bir haksızlık değil midir?

0|1
    1|1
    • biz burda halil sezai dinlerken sen orda başka bir şey dinleyerek bize haksızlık etmen doğru değil . hadi aç sende :) isyannnnnnnn

• İron maidena ben bile saygı duyarım

• hiç sevmiyorum ben bu adamı tipsizzz :)

0|0
    0|0
  • Cok guzel sarki ya:)

0|0
    0|0
  • ağzını yamultarak şarkı söyleyen kimseyi sevemiyorum.

0|0
    0|0
    • behzat ç nin de ağzı yamuk ama seviyordun yanlış hatırlamıyorsam :)

• aman al senin olsun :) sende olmasan kimse almayacaktı zaten :):):)

• holley!

Erkekler Ne Diyor 4

• böyle şarkılar dinleyen de var. insan üzülüyor.

15 yaşındayken arkadaşlarımda kurduğum grupla blues yapmamız. bir kafeye çalmak için gitmemiz. adamın bizi beğenmemesi (ki tamam liseliydik ama iyi sayılırdık) ve birkaç gün sonra 2 duman 1 serdar ortaç çalan bir grubu aldığı zaman üzüldüğüm gibi üzüldüm.

0|0
    0|0
    • BAzı tarzlar bu ülkenin insanına tersinde kalıyor. BLUES severim ama her yapanda değil . bizde notalar değil söz önemli daha çok algıyı ilk kucaklayan sözler. muziği anlamlandırmaya çalışırız bu nedenle anlamlandıramadığımız muzik geri planda kalıyor biraz. ama duman iyidir :) sizi bilmiyorum . serdar ortaç da iyidir. her şarkısını beğenmem . Adamın isyan derken ki duygusunu eminim herkes içinden heytttttt alayına diye geçirdiğinden dinlenmesi normal değil mi ?

• bende bir problem var galiba. hiçbir şey hissettirmedi bende. isyan diye çığırdında heassektor diyerek kapattım.

*dumanı severim ben de evet. iyi müzisyenler gerçekten. ama kastettiğim olay başkaydı benim

• ya ülkeyi yanlış tanımışsın ya da bişey peşindesin abi:)

0|0
    0|0
    • Ülkeyi tanırım yabancısı değilim :)

• neden muhafazakar deyince fethullah gülen geliyor akla. said nursiye neler yapıldığını okudun mu öğrendin mi? senle alakası yok da şimdi sitede yanlış tanınacağım susuyorum.

• eh sen kendinde söylüyorsun bende onu sordum işte en çok isyan eden halil sezai ona bir şey olmuyor da geri kalan isyan edenler ortada bu adamın torpili nerden :) ben ayırım yapmıyorum ki saidi nursinin isyanın temeli şeriatı benimsemişidi ve ülkede şeriat istediğinden başına ne geldiyse geldi . Demokrasinin yalan olduğunu anlamışsındır umarım. verdiğin örnekle ben fikir bağımsız sordum sizin aklınız kim gelirse artık ister ugur mumcu ister said nursi.

• Adele - someone like you skinden sonra bir de sezai çıktı başımıza du bakalım hayırlısı

0|0
    0|0
  • Reçel yaramış tosunuma. Reçelden kaynaklanıyor her şey .

0|0
    0|0
Yükleniyor...