Kapat

Adına şiir yazılmamış kadınlar ne yapsındı?

'Yaşamayı bileydim yazar mıydım hiç şiir?'

0|0
4|10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Bazıları şiir sevmez. Çünkü onların yaraları yoktur. Yaraladikları vardır der şair. :/

Meçhul bir kadını hayal ederek bile yazmiş oldugum şiirler var. Delilikten sınır yok.

1|0
    0|0
  • Gerçekten sevdiğim birine, onu severken şiir yazabileceğime inanmıyorum. Aşk meyveyse, şiir onun yenmeyen kısımları gibi benim gözümde. Bu yüzden aşıkken duyguları anlatmaya çalışmak, meyvenin tadını çıkarmadan geriye kalan o işlevsiz kısma ulaşmayı denemeye eşdeğer geliyor bana. Halbuki şiir yazmayı severim, ama güzel duygular insanın hayatına yansımalı, onun içinden ayrılıp da defterde soğumamalı.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yapmasındı.

0|0
    0|0
  • onemli olan siir degil bence herkes siir yazsaydi o zaman siir de anlamsizlasirdi onemli olan yurektekileri en saf ve en temiz haliyle ortaya cikarip soylemektir

0|0
    0|0
  • adına şiir yazılan kadınlar genelde yara veren kadınlardır

0|0
    0|0
  • Sair olabiliyorsa olsundu

0|0
    0|0
  • bana gelsindi

0|0
    0|0
  • Yazdık da ne oldu

0|0
    0|0
  • Adına şiir yazdığım, her gece onun özleminden ağladığım kadın beni sevmedi. Asıl biz ne yapalım yani bize de şiir yazan bir kadın olmadı + sevdiğim, aşık olduğum kadın beni sevmedi biz ne yapak yani.

0|0
    0|0
  • Adına şiir değil şiirler yazılmış olan bile takmıyo ki :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şair olsundu

0|0
    0|0
  • Nazım da Piraye'ye yazdı sonra gitti Vera'yla evlendi çokda bunlara şeyapmayın bence

0|0
    0|0
  • İlk okulda kendi kendime akroztij şiir yazıp kendi kendime hediye edip mutlu olmuştum

0|0
    0|0
  • Kendisi yazsın kendisine neden başkasından bekliyor ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...