"Sanatçı" Sıfatına Sahip Ancak Bu Sıfatı Hak Etmediğini Düşündüğünüz Birisi Var mı?

Türk veya yabancı, sanatçı sıfatıyla bilinen ama sanatçılıkla uzaktan yakından alakası olmadığını düşündüğünüz birisi var mı? Varsa kim?
"Saygı çerçevesinde" yapacağınız yorumlarınızı bekliyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• günümüzdeki pek çok şarkıcı ve oyuncu böyle zaten sanatçı denebilecek insanların sayısı bir elin parmaklarını geçmez

2|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Sanatçı denilen kişinin yeteneğini ruhunu ve edebini kullanmasını gerektiğini düşünüyorum üretken olmalı. hatta müzik için enstrüman çalamayan kişilere sanatçı demek gelmiyor içimden sadece sesi var diye sanatçı demek yanlış geliyor ses sanatçısı diye adlandırılan kavramın da yanlış olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Cok var hangi birini sayayım.

2|0
    0|0
  • kerimcan durmaz

2|0
    0|0
  • Turkiyede hangisini sayayım bilemedim. Hakettigini düşündüğünüz var mı desen daha kolay olurdu : )

1|0
    1|0
  • Şarkıcıların hemen hepsi sanatçı değil. Popçular sanatçı değil. Rapçiler sanatçı değil. Enstruman çalanlar sanatçı sayılmaz. Mankenler, oyuncucular, dizi veya uyduruk film yöntmenleri sanatçı değil.

1|0
    0|0
  • Ben varım

1|0
    0|0
  • Televizyonda bir sürü var, saymakla bitmez.

1|0
    0|0
  • Birçok var.

1|0
    0|0
  • Popçular özellikle

1|0
    0|0
  • oo dolu hele tr de :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hande erçel listenin başını çekiyor o berbat oyunculuğu midemi bulandırıyor.
    Aleyna tilkinin bir sürü efektten geçtiği halde travesti gibi çıkan sesinden bahsetmişmiydim?
    Nihat Doğan'ı söylememe gerek yok zaten.

Çok var böyle ya kendini oyuncu sananlar, popçular filan..

2|0
    1|0
  • Aleyna Tilki

1|0
    0|0
  • Aleyna Tilki mesela

1|0
    0|0
  • serdar ortaç

1|0
    1|0
  • Kerimcan eğer sanatçı falan diye geçiyorsa hak etmiyor :) tabi eğer geçiyorsa

2|0
    0|0
  • Tolga diyeni yakarim!

1|0
    2|0
  • Magazin adı altında konuşulan her sanatçı benim için bu kategoride

1|0
    1|0
  • aleyna kaşarı

2|0
    0|0
Yükleniyor...