Kapat

Film izlemeyi sevenler , tavsiye ettiğiniz film varmı?

Fantastik , macera , aksiyon en sevdiğim türlerdir 😊😊😂

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• WHO * I? > Bir hacker grubunu konu alan filmdir başları sıkıcı gelse de ilerledikçe kendini izletir ve sonunda da insanı dumur etmese bile şaşırtacak kadar güzel bir film tavsiye ederim izlemelisin.
    İNCEPTİON > Leonardo Di Caprio`nun başrolü oynadığı filmde rüya içinde bilgi hırsızlığı yapıp bu bilgileri başkalarına satıyorlar çok fantastik, macera dolu, aksiyonu bol ve mükemmel bir filmdir izlemediysen izlemeni mutlaka tavsiye ederim.
    NERVE > Sinir adlı internet`ten oynanılan doğruluk mu cesaret mi tarzında olan bu oyunda izleyiciler oyunculara görev verir, oyuncu görevi yerine getirmesi halinde para ödülü kazanır fakat görevi redderse izleyiciler cezalandırır. Çok hoşuma giden bir film olup bazı şeyleri de sorgulamamı sağlamış bir filmdir macerası hat safhada olan aksiyon dolu bir film mutlak izlemelisin derim.
    DOCTOR STRANGE > Başarılı, zeki lakin kibirli cerrah Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) geçirdiği trafik kazası sonucu elindeki sinirlerin hasar görmesi sebebi ile mesleğini yapamaz hale gelir. Tibet'te yaşayan ve bütün yaraları iyileştirebilen büyücü Ancient One (Tilda Swinton) artık onun tek umudu olur. Mistik savunma sanatları ustası Ancient One'ın himayesi altında Strange, çok daha büyük güçlerle tanışır. "Yaşadığı hayatın, aslında gerçekleşebilecek birçok ihtimalden biri" olduğunu öğrenen Strange, yepyeni bir gerçekliğe zihnini açar ve akıl hocasının yardımıyla Dünya'yı kötülüklerden kurtarmaya ant içer. Zaten tür olarak aksiyon, macera, fantistik kategorilerinde yer alır ve akıcı bir filmdir kendini izlettirir 2 ödül ve 20 adaylığı olan filmi izlemeni tavsiye ederim.
    Bunlara ek olarak;
    KARANLIKLAR ÜLKESİ SERİSİ ve HARRY POTTER SERİS`ni de tavsiye ederim.
    Ayrıca ilgini çekiyorsa bilim kurgu türünede yönelmeni tavsiye ederim macera ve gizemin bol olduğu bilim kurgu filmleri şahsen vazgeçilmezlerimdendir.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler

• Rica ederim daha bir çok film var aslında ama aklıma gelenler şimdilik bunlar oldu ayrıca sansür uygulanmış bunu bilmiyordum fakat bahsettiğim ilk filmin adı Who a m I? Link paylaşımı yasak mı bilmiyorum o yüzden site vermedim eğer özelden mesaj atarsan (oradan link vermenin sakıncası olacağını sanmıyorum) çok sevdiğim sürekli güncel filmleri paylaşan bir site var ayrıca çok kullanışlı sürekli film izliyen biri olarak o siteyi kullanıyorum tavsiye ederim.

• Eig için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• jack reacher 2 asla geri dönme var yenilerden mükemmel

1|1
    0|0
  • çılgın dershane

1|0
    0|0
  • Kaplumbagalarda ucar

1|0
    0|0
  • cinsel icerikli olurmu