Kapat

Müjdat Gezen'i neden sevmiyorsunuz?

Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunuyum diye biri özelden hakaret edip hesabını kapattı. Şaka gibi !

Peki neden bu kin? Sanatçı kişiliğine mi yoksa sizden farklı olan siyasi görüşüne mi?

Yoo hayır size göre herkes vatan haini değil mi? Sanki sizin sözünüzle olacakmış gibi...

0|0
6|23

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Siyasi ideolojisi olarak pek tasvip etmiyorum kendisini ama kişi hak ve hürriyetlerine saygılı olduğu için beğeniyorum kendisini 100bin kibrit filminden de belli oluyor, iyi bir sanatçı ve komedi ustasıdır kendisi imkanım olsa tanışmak karşılıklı sohbet etmek isterdim.
    Herkes hata yapabilir insanız nihayetinde onun filmleri ile büyüdük kendisi türk sinemasına hatırı sayılır öğrenci yetiştirmiş iyi bir sanatçıdır.
    Boşver kaale alma ağzı olan konuşuyor işte! Fikir özgürlüğüne bile saygısı olmayan insanlar yeri gelince memlekette demokrasi var! diye nara atmasını biliyorlar!
    Demokrasiyi bile kendi çıkarları doğrultusunda yontanları dikkate almamak lazım.!
    Ne kadar bayağı olduğunu hakaret edip hesabını kapatması ile göstermiş
    Her inançtan her ideolojiden her fikirden olan beşerde böyle bir zihniyet mevcut!

1|0
    0|0
    • Kesinlikle söylediklerinize katılıyorum. Siyasi görüşü beni ilgilendirmez, Müjdat hoca bitanedir! Müthiş bir sanatçı kendisi çok şey öğrendik ondan.
      Bana yazan kişinin kafa yapısını ise hala anlamıyorum. Siyasi görüşünü tasvip etmiyorsun bari sanatına laf söyleme neymiş efendim çapulcuymuş, soytarıymış filmleri de çok kötüymüş. Baya güldüm😄

• Bende öyleyim küçüklüğümden beri siyaset hep ilgimi çekmiştir😂Yaşıtlarım çizgi film izlerken ben haber izlerdim ve hiç sıkılmazdım büyük zevkti😂

• Müjdat Gezen iyi insandır... sanat merkezinin açılışı için nasıl uğraştığını bir mobilyacı çırağı olarak görme fırsatım oldu, sanırım 91 yıllarındaydı, o gün onu görmüş olmak benim için bir çocuk olarak müthiş bir şeydi, Müjdat Gezen iyide bir adamdır ve iyiki o okulu yapmıştır.

1|0
    0|0
  • Atatürk düşmanları ve sakallı şeytan kulları onu sevmezler.. Çünkü sakallı şeytanlar ve Atatürk düşmanları onun ayak tırnağı bile olmazlar..

1|0
    1|0
  • İnsanlar saygısız. Takmamalısın.

Kendi canını sıkma yani

1|0
    0|0
  • Müjdat Gezen sevilmez mi hiç? Kinden beslenen cahil ve kötü kalpliler çok var memlekette. Ne zaman mezun oldun? Derya Karadaş ı tanıyor musun?

1|0
    1|0
  • onların oyu da sayılıyor bir de ben buna yanıyorum.
    tv şovlarımız gibi: seyircinin (vatandaşın) kalitesine göre değil; sayısına (oyuna) göre işliyor sistem

1|0
    0|0
  • Müjdat Gezen de kendi düşüncesinden olmayana hakaret edip aşağılayanlardan biri, o yüzden sevmiyorlardır.

Bahsettiğin kişi de hakaret edip sadece kaba ve cahilce hareket etmiş. Halbuki hiç düşünmemesi ve böyle birileri var diye nefret söyleminde bulunmaması gerekirdi elbette.

Yanlış yapanın yanlışının üstüne yanlış eklemek de yanlış zira...

0|0
    0|0
    • Fikir özgürlüğü diye bir gerçek var. Müjdat Gezen'in sevilmemesinin tek sebebi toplumun azınlık kesimine hitap etmesi diğerleri de saldırıyor tabii hal böyle olunca.
      O hadsiz mesajı almasaydım bu soruyu hiç sormazdım. Hocamın siyasi görüşünün ucu bana dokundu şaka gibi gerçekten kafalar pırıl pırıl maşallah

• Fikir özgürlüğü diye bir şey var ama hakaret edip aşağılama kişisel sınırlara saldırıdır ve bunu fikir özgürlüğü ile alakası yoktur. Bu yüzden nasıl ki sırf muhalif diye (sözde aydın olarak) kendinden olmayana hakaret nasıl haklı ve fikir özgürlüğü şeklinde alınmazsa sana hakaret eden için de fikir özgürlüğü istediğini söyler diyemeyiz...

• müjdat gezen vatan hainidir ya da değildir , ama kendi isimli sanat merkezi mezunusun diye sana küfredilmesi saçma, gereksiz, abes ve terbiyesizcedir.. önemsememen lazım.. bize her hakaret edene takılsaydık , yanmıştık..

0|0
    1|0
    • Günümüzde insanlar kendi fikirlerine ters düşen herkesi vatan haini ilan eder oldu. Bu çok ağır bir itham birilerinin buna dur demesi lazım.
      Bana hakaret eden şahsın nasıl bir kafası var onu hala anlayamadım zaten.. ruh hastası

• Akgezen olması gerek akgezen olmak zorunda yoksa nefret ederler normal

1|0
    0|0
  • Takma öyle saygı göstermeyi bilmeyenleri.

1|0
    0|0
  • severim ben

1|0
    0|0
  • Mujdat Gezeni zerre sevmem , sevenlede isim olmaz fakat bu sebeple kimseye hakarette etmem , bizim evin karsisinda mujdat gezen sanat merkezi

0|0
    0|0
    • Sevmeyebilirsin ama sevenle işim olmaz diyerek insanları ötekileştirdiğinin farkında mısın?
      Ben çok seviyorum kendisini siyasi kişiliğini boşver. Bizzat tanıyan biri olarak çok seviyorum ve sanatına saygı duyuyorum. O zaman benimle de konuşma. Mantıklı mı sence

• otekilestiren ben degilim , sevdigin sanatcinin soylemleri bunu yapiyor

• amcayı tanımıyorum ki

0|0
    0|0
  • Bana düşman olana bende düşman olurum o şahıs bizlere düşman

0|0
    0|0
    • Sizinle aynı fikirde değil diye düşman mı oldu?
      Hepsini bir kenara bırak siyaseti sanata bağlamak nasıl bir kafa? Yahu hocamın siyası görüşü yüzünden hakarete uğruyorum normal bir şey mi bu?

• Hayır bize aykırı olmasi ile değil bizzat bizi İstememesi ve faaliyetleri ile düşman yoksa fikir ile kimse kimseye karışamaz

• Sevmek zorunda miyiz.

1|0
    0|0
  • Kardeşlerim Bu Yazdımı Dikkatle Okuyun...
    Galatasaray tek başına takımmı deyil fener derbisi beşiktaş derbisi var diye takım bunlar olmasa zevki kalmaz CHP MHP AKP De Böyle biri olmassa biri olmaz!!!

0|0
    0|0
  • Darbe sevicileri sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Demokrasiden yanayım laiklik İslamofobi değildir

• Tabi Müjdat gezenin sevilmemesi sebebi de kültür sanattı zaten

• Müjdat Gezen bu ülkenin sanatçısıdır. Bende onun öğrencilerinden biriyim ve bugün hakarete uğradım.
      Daha fazla boş yapmayın. Kategori yanlış olsa modlar değiştirirdi.

• Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duyulmalı

1|0
    0|0
  • Bu ülkeye onun gibi bir adam bir daha gelir mi acaba

0|0
    0|0
  • ciddi misin? çok karaktersizlik ya

1|0
    0|0
  • Tanımıyorum

0|0
    0|0
  • sevmek zorunda değilim

0|0
    0|0
  • çok gezio demkii

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynen dediğin gibi canım. Siyasi görüşü yüzünden. Kimse kusura bakmasın ama öyle mert adamların kesip attığı tırnak olamazlar

1|0
    0|0
  • Sahsin gorus durumunu bilmiyorum. ama fikir ozgurlugu adi altinda karsindakinin sinirini ihlal edersen. hakaret edersen. o olmaz. dun de vardi biri. millete incili empoze edip islami acaip asagiliyordu sikayet ettigimde fikir ozgurlugu dendi.(!)

0|0
    0|0
    • Herkesin aklı ve iradesi var. Kişi kendini biliyorsa karşısındaki ne derse desin etkilenmez. Aşağılama gibi suç teşkil eden durumlarda şikayet edin. sonuçta laik bir hukuk devletiyiz değil mi (!) 😊

• @poncikbirkiz sen hakaretten küfürden hoşlanıyor olabilirsin ama biz o karakterde değiliz

• Müjdat gezen Vatan haini ve sevmek mecburiyetinde degilim pislik herifi

0|0
    1|0
    • Haddini bil!
      Sen kimsin ya? Ne hakla onun gibi değerli bir sanatçıya vatan haini dersin? Millete b*k atmaya ne meraklısın, asıl vatan haini sensin. defol git gözüme görünme yüreğin varsa karşısına geç öyle söyle bunları bakalım yiyecek mi o zaman

• Ben seviyorum. Saygısız varlıklara bu yaştan sonra saygıyı biz öğretecek değiliz. Takma.

1|0
    0|0
  • Kendisiyle aynı görüşte olmayan insanları durmadan aşağalıyan birini kimse sevmez bence. Elbette herkes farklı görüşlere sahip olabilir. Buna saygı duymak mecburidir. Ben kendisini pek karakterli bulmadığımdan sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • Sevmek zorunda değilsiniz tabii ki ama saygı duymak zorundasınız.
      Ben sadece öğrencisiyim niye hakarete uğruyorum mantıklı bir tarafı var mı bunun

• Tabiki hakarete uğramanız yanlış. Öğrencisi olabilirsiniz, sevebilirsiniz kimseyi ilgilendirmez. İşte mesele bu. İnsanlar saygısız. Farklı düşüncelere tahammülleri yok..

• sevmem

1|0
    0|0
Yükleniyor...