Vezir parmağını seyrediyorum?

Ilk yarısı bitti film çok keyifli. Tavsiye ederim gitmek isteyenlere. Aranızda izleyenler ya da izlemek isteyenler var mı?

Güncellemeler:
Arkadaslar film süper. Her sahnesi güldürüyor. Bütün kadro ünlülerden oluşuyor. Gidip te beğenmedim diyen olacağını zannetmem.

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• Film rezalet izledim ve hiç beğenmedim

0|0
    0|0
    • Neresini begenmedin?

• Anlıyorum.. Aynı resme bakıp ta farklı şeyler görmek böyle bir şey olsa gerek. Teşekkürler.

• Rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• o film hakkında hiç iyi şeyler duymadım filmin içeriğiyle ilgili olarak değil yapımından dolayı yani kimler tarafından kimlere destek olması amacıyla çekildiğini az çok öğrendiğim için izlemiyorum ve izlemeyeceğim izleyenlere de bir şey deme hakkım olamaz.

1|0
    0|0
    • Bu söyleyenlere hic katılmıyorum. Insanlari yanlış yönlendirip provoke ediyorlar.

• @aerolite olabilir tabi ki ama benim ilgimi çeken bir film olmadığı için zaten izlemeyecektim.

• Film cok keyif verici. Begenmeyenin olacagini pek zannetmiyorum. O yüzden zaten tavsiye ettim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• İzlemem 😂😂

0|0
    0|0
  • Konusu nedir peki

0|0
    0|0
    • Osmanlı zamanında eşleri savaşlara gidip geriye dönmeyen bir köyün kadınlarının kocasizliga isyan edip vezire mektup yazıp yardım istemeleri ve gelişen olaylar.

Erkekler Ne Diyor 5

• tavsiyene guveniyorum reyiz

0|1
    0|0
    • Eyvallah.. 👍 Seyredersen fikrini söyle bana. Pişman olacağını sanmam. Ben senede 2-3 filme filan giderim. Onlari da seçerek giderim.

• Libido diye bir kore filmi var onada bak, konunun başlangıcı aynı ama sonlarını bilmiyorum 😀😁

0|0
    0|0
  • İstediği gişe rakamınına ulaşamamış mahsun , sanki alaycılık var izlemem büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • Filme malum sağ siyasetcilerden açık provokasyon var. Geçmişte bazı tv filmlerine de yapmislardi. Bu filmlerin ortak yani son derece kaliteli filmler olması. Tv leri ele gecirdiler şimdi sirada sinema endüstrisi var.

• İstemiyorum iyi seyirler sana

0|0
    0|0
  • Şu yiyileni mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...