Cast ajansa kayit olmak istiyorum...

aranizda kayit olan varmi hic? tecrübesi olan.? cast 33 sumru onat ajansina kayit olsammi diye düsündüm. önce basvuru formu dolduruluyor sonra begenilirse cagiriyorlarmis. sizce ne gibi özellikler ararlar? illa tiyatro egitimi olmasi sart midir sizce? begenilirse yinede bir deneme cekimine cagirirlarmi?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Adama bak yataksız olmuyo bu işler demiş :D neyse laf gömçürmicem :>) ben kayıt olmuştum bilgim var buyur sorabilirsin bana .>)

0|0
    0|0
    • Cast 33e mi kayit olmustun?

• Her ajans kayit parasi istermiki? Aldigin parayi en basta oduyorsun zaten desene.. bedava ya gitmis oluyorsun

• Her ajans ister mi bilemem ama bizim ki istedi , güzelliğine güveniyomusun , benim bir akrabam vardı harbi yakışıklı ama tırt çıktı :D kenan doğlu nun reklamında oynadı , bir iki dizide daha figüran olarak oynadı sonra lan ne uğraşıcamz bunlarla diyip bıraktı , bazen saatlerde uymayabilir , bir telefon açıyolar akşam 10 gece 2 de çekim var servis taksimden kalkıcak , one ya gecenin 2 sinde gibi gibi .

Erkekler Ne Diyor 11

• ben gittim öyle bir yere kadıköyde foto çekimleride yaptılar 60 tl para ödedim ama daha sonra ses soluk yok

0|0
    0|0
  • Best model ajansa başvur. Bakırköydeki. Bundan iki ay önce arkdaşım başvurdu şimdi dizilerde rol alıyor. :))

0|0
    0|0
  • yaparlar her turlu yaparlar:)

0|0
    0|0
    • Anlamadim?

• :)) konusuruz yine..sanada guten morgen:)

• 18 yaşında kayıt olmuştum. Birkaç filmde figüranlık yaptım. Eğlenceli yanları olmasına rağmen yapılcak iş değil... Üç kuruş için milletin ağız kokusu çekilmez. Üç dakikalık bir çekim için bir gün it gibi süründürürler adamı

0|0
    0|0
    • Yaa herkes kotuledi baya:( peki dikkat cekebilmek icin ne bilim ne gibi bir farklilikla dikkat cekebilir insan

• Bir dene o zaman ne diyelim. Ancak o castlarda saçı gözü güzel olan onlarca kişi vardır bunu da bilmek lazım.

• Evet tahmin edebiliyorum

• boş iş ve zaman kaybı daha olabilecek gerçekci şeylere yönelmeni tavsiye ederim o sektörün içine girmiş birisi söylüyor dikkate al

0|0
    0|0
    • Niye oyle dedin? Oynayamadin mi bo yerde

• Her ajans kayit parasi istiyormuki

• yaa ne yaparsan yap harbiden yazmıcam daha anlatım işte karar senin

• Hadi Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Begenirlerse onlar seni ararlar ama öyle fazla rol almassin sokak basinda kenarda cekerler ve ya örnek biri sana adres sorar vs cekim basinada 50 100 tl alirsin

0|0
    0|0
    • Hmm anladim..senin oyle bir tecruben varmi peki? Kayit olmusmuydun

• Kayit olmadimda biliyorum yani oyunculuk yetenegi yok bende :)

• Anladim:)

• Senin bu meslekteki tek işin emin ol sahnede yoldan geçen bir vatandaş rolü verirler

0|0
    0|0
    • Niye belki begenirler ilerde :D

• ajanstan çikmiş şuan önemli dizilerde baş rol yok bildiğim kadariyla

• Benimde zaten oyle buyuk hayallerim yok ya :) oylesine heves iste:) :P ama isterim yani

• ben oraya kayd oldum "öyle bir geçer zaman ki" de arkadan geçen figüranı oynadım

0|0
    0|0
    • Cast 33e mi kayir yaptirmistin

• rejisörün yatak odası diye bir film vardı bilir misin ?

0|0
    1|0
  • bakarlar kolay yatağa atılcak biriysen tamamdır... bu işler öyle yataksız olmuyo pek..

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben kayıt oldum ama buralardan ünlü olacağını düşünme sakın insan bir heves kapılıp gidiyor ama olsa olsa figuran olarak çağrılıyorsun maximum 2 kelime diyologlu figuran oluyorsun ki hiç değmiyor doğrusu oralarda insan muamelesi görmüyorsun sana köpekmişsin gibi davranıyorlar bunun üstüne birde aldığın para tam bir hiç o kadar ezildiğine büzüldüğüne yorulduğuna değmiyor

1|0
    0|0
  • önce kararını ver bence ..sonrada bir bilene danıs iyi bir menajer veya ajans bulacaksın sonrası birazda şans. benim bir arkadas var bu konuda çok iyi benimde elimden tut diyomda senden olmaz diyo:) ama bağlantıları karakteri falan gercekten on numara biri tavsiye ederim bir danış bence. serdar.aytan.31 facebook u..

0|0
    0|0
Yükleniyor...